Одесский припортовый завод снова заработал на полную мощность  


Накануне Нового года Одесский припортовый завод снова заработал на полную мощность.

Функционируют оба агрегата по производству аммиака и два агрегата карбамида, сообщили на предприятии.

В декабре ОПЗ отгрузил 3,5 тысячи тонн продукции, что на 75% больше, чем ожидалось.

Связано это с ростом цен на азотные удобрения и урегулированием газовой проблемы: «Ощадбанк» выдал ОПЗ кредит на 5 млрд грн для закупки «голубого топлива» у «Нафтогаза».

Напомним, завод с мая работал на половине мощностей из-за сокращения поставок газа.

 
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter


Новини по цій темі:


Реклама



валерка
Проклятая хунта..
   Відповісти    
shagen
shagen   страна по ip - od 7 січня 2015, 16:41     +13      
ну кто-то в киеве понял что если остановить завод, аммиак подключат  непосредственно в зал Рады ) 
   Відповісти    

О'Быватель
Так сколько там судов под загрузкой, в порту Южном, в данное  время? Это много или мало? Больше обычного числа или меньше?
   Відповісти    

Alexod
Alexod 7 січня 2015, 22:45     0      
Под загрузку чего?
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок
Кимирсения
)) это что-то из раннего кваснюковского? ))
   Відповісти    
IgorL
IgorL 7 січня 2015, 21:39     +3      
Треба зупинити Припортовий завод разом з аміакопроводом понизивши тиск в аміакопроводі до мінімуму та влаштувати жорсткий режим обмеженого доступу до небезпечного технологічного обладнання в якому є аміак поки не знайдуть терористів. Якщо влада не може забезпечити безпеку громадян то треба обмежити можливості терористів щоб не влаштували грандіозний теракт. Треба зупинити всі перевезення аміаку та інших небезпечних вантажів по залізниці через Одесу, а всі цистерни охороняти посиленими армійськими конвоями з попередньою перевіркою залізничних колій саперами.
   Відповісти    
fishlover
fishlover   страна по ip - ua 8 січня 2015, 08:54     0      
поймите, что сепоры только этого и добиваются, не дайте себя запугать не сейте панику!
   Відповісти    

entropia
entropia   страна по ip - ua 7 січня 2015, 22:10     +4      
Руководство ОПЗ его не остановит!!! И   они    
против его приватизации!!
           Они на государственной работе и обагащаются когда ОПЗ работает.
   Відповісти    
IgorL
IgorL 7 січня 2015, 22:34     +3      
ОПЗ велике підприємство на якому працюють тисячі працівників. Якщо на підприємстві чи з аміакопроводом щось трапиться то за це будуть відповідати ті хто не зупинив ОПЗ та аміакопровід вчасно
   Відповісти    

IgorL
IgorL 7 січня 2015, 22:40     0      
Це вже не жарти, терористи місяцями тероризують Одесу, СБУ та МВС показало повну неспроможність по забезпеченню безпеки громадян, в таких умовах треба або терміново міняти керівництво і ключових співробітників СБУ та МВС в Одеській області та Одесі та ловити диверсантів та терористів, або зупиняти всі небезпечні виробництва та транспортування небезпечних речовин, зупиняти нафтові та газові термінали в портах Іллічівська, Одеса, Южне, припиняти обробку в портах небезпечних вантажів. Влада має робити вибір, або вона приводить до тями силовиків або втрачає гроші від зупинки виробництв.
   Відповісти    

fishlover
fishlover   страна по ip - ua 8 січня 2015, 11:59     -2      
и не с аммиаком, заметьте
   Відповісти    
fishlover
fishlover   страна по ip - ua 8 січня 2015, 13:30     -2      
а вы не думали что эти взрывы дело рук третьей стороны? или кому это выгодно корме сепороФ?
   Відповісти    
bula
bula 8 січня 2015, 21:24     0      
и кому это выгодно? Власти? Бизнесу?
   Відповісти    
   Правила