Сто мільйонів для «Півдня»: Одеська міськрада планує перерозподілити бюджет на користь військових
Сто мільйонів гривень на військові частини об'єднаного командування «Південь» планує витратити Одеська міська рада.
За зміни в бюджеті проголосували члени бюджетної комісії, останнє слово за депутатами зборів, передає кореспондент «Думської».
Гроші підуть на придбання безпілотників і новітнього комплексу «Нота» для протидії ворожим засобам розвідки.
Ще 1,9 мільйона гривень виділять науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України в Одеській області для будівництва спеціалізованого укриття на 100 осіб.
Кошти виділяються як субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів згідно з міською цільовою програмою «Безпечне місто Одеса» на 2020-2024 роки.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
1, 9 мільйоніа на будівництво укриття на 100 осіб? З огляду на те, що в Києві тільки на чотири овочерізки та одну єлектричну пательню для укриття учбового закладу виділили/не виділили майже 3 млн., то здається за 1, 9млн. укриття буде максимум від дощу.
План подготовки Одессы к следующей зиме пока не имеет источников финансирования.
«В процессе формирования составления плана стойкости было много совещаний, мы собрали всю необходимую информацию и подали много запросов в государственные органы, однако говорить сегодня в каких объемах будет нам предоставлен ресурс и будет ли, мы не можем. В частности, по модульным котельным, государство работает в этом направлении и собирает информацию, мы очень надеемся, что получим деньги», заявил в ходе заседания бюджетной комиссии горсовета директор департамента городского хозяйства Леонид Гребенюк.