Одеську МСЕК продовжує штормити: там призначили нового керівника, а ще знайшли двох дезертирів і п`ятьох ухилянтів
Одеська Медико-соціальна експертна комісія отримала нового керівника і встрягла у черговий скандал. За інформацією прокуратури, там не тільки викрили чергового лікаря, який допомагав уникнути мобілізації, а й знайшли двох СЗЧшників і п'ятьох розшукуваних ухилянтів.
Джерела «Думської» повідомляють, що замість Олени Станіславової, яка звільнилася, обласну МСЕК очолив ексголовлікар Одеського пологового будинку №2 Максим Голубенко. 
У спадок йому дістався цілий клубок старих проблем і кримінальних проваджень, до яких додалися нові. Сьогодні стало відомо про затримання лікаря, який діяв у змові зі службовими особами МСЕК. За даними прокуратури, він збирав медичну документацію про неіснуючі хвороби і пропонував клієнтам отримати групу інвалідності. Гроші отримував через посередника. У нього знайшли, крім іншого, 74 тис. доларів і 12,5 тис. грн. А ось під час обшуку в обласній МСЕК виявили двох військовослужбовців, які перебували в розшуку за фактом самовільного залишення військової частини та п'ятьох розшукуваних ухолянтів. СЗЧшники намагалися оформити фіктивну інвалідність. Парочку доставили до Військової служби правопорядку, а ухилянтів — до військкомату.  
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Это такой позор для власти что словами не описать. При Сталине таких бы растреляли. А у нас что творится? Порядок надо наводить калёным железом.
Відповісти
|
 |
Когда ти крав з тераріуму зоопарка, то невже сподівався, що ніхто не дізнається? А тепер кажеш про порядок???
Відповісти
|
 |
Ви тут живите та нє в курсі, що Володя Самайчук поциєнт лікарні на Воробйова, котрий купив вишиванку і видає себе за патріота, свого часу працював в Акватераріумі одеського зоопарку і приторговував тваринами, а коли прийшов Біляков, то за такі справи дав йому під сраку. Але душевнохворий почав мститися та гнати наклепи в інеті. Коли ж Біляков пригрозив судовим позовом, то Самойчук тепер вже через клонів Али-Баба та Котэвгорошек лайном жбурляється. Ви ж знаєте, що душевнохворих можна притягнути до відповідальності та ізолювати тільки за явний кримінал, тому якщо цікаво, то пройдіться по матеріалам за зоопарк і в кожному побачите їх висери в адресу директора, а буває, що і самі з собою розмовляють
Відповісти
|
 |
Украина — это суперстрана, а вот некоторые деятели позорят нас всех.
Відповісти
|
 |
Вы хотели сказать, что украинцы супер нация? Так это они доказали всему миру истребляя орков. Насчет супер страны пока не получается, судя по комментариям людей здесь правит коррупция. Но Украина таки супер страна — цветущая, плодородная земля и сводолюбивая нация!
Відповісти
|
 |
Вы уж определитесь, товарищ замполит, что вам нужнее: "русский мир" со сталинским порядком и калёным железом або українська воля з демократією.
На двух стульях будете сидеть — провалитесь меж ними.
И с языком/мовою тоже определитесь уже, товарищ флюгер.
Відповісти
|
 |
Петрович, ваши предложения примут по адресу: вул.Банкова, 11, м.Київ, 01220. Dzg@apu.gov.ua
Відповісти
|
 |
Я понимаю Вашу иронию, но что-то надо всё-таки делать, а не только говорить. Мы можем потерять своё Государство. Если россияне оккупируют всю Украину, то нас на этом свете не останется.
Відповісти
|
 |
"но что-то надо всё-таки делать, а не только говорить."
ВПЕРЁД!!! Адрес тебе уже дали.
Відповісти
|
 |
А вы скромно промолчите и будете ждать оккупантов?
Відповісти
|
 |
Ну ты, дурачок, не молчишь, правда и ничего не делаешь для того чтобы не ждать оккупантов.
Відповісти
|
 |
Эти "дурачки" тебя не красят. Будь Человеком!
Відповісти
|
 |
Естественно, кого такой дурачок, как ты, может украсить, только изгадить все вокруг своей глупостью. 😁
Відповісти
|
 |
Вы знаете, я люблю свою страну, но ненавижу государство.
Відповісти
|
 |
Если бы любил страну, то любил бы и Государство.
Відповісти
|
 |
Месье знает толк в извращениях! Полюбить профессионально не пригодных для управления лиц, которые когда они говорят, они врут, когда молчат они воруют. Может все таки поднять мобилизационный возраст до 70, чтобы день адвокатуры вы встретили в окопе, ну для любви к государству, и тысяча от вовы на экипировку?
Відповісти
|
 |
петровичу, ти повинен очолити Перший Escuadrón de la Muerte.Народ цього бажає.Ти запроваджуєш тортури для хабарників, бо ти був кращий у цієй галузі у Пріморському РВВС.
Відповісти
|
 |
Сегодня где-то в интернете читал что как будто бы глава МСЭК Хмельницкой области Крупа якобы является кумой головы Верховной Рады Украины Стефанчука. Я не знаю, правда ли это, но если это действительно так, то коррупция у нас на самом верху. И что делать Государству?
Відповісти
|
 |
в каденцию "Я вам ничего не должен" коррупция просто намертво срослась с государством. Поэтому ваш вопрос адресуйте стефанчуку.
Відповісти
|
 |
У нас коррупция срослась с государством еще с 1991 года, к сожалению.
Відповісти
|
 |
но почему-то особенно "расцвела" во время войны!
Відповісти
|
 |
Можно как угодно относиться к Ющенко и Тимошенко, но именно в тот период, когда они были у власти, в ГАИ нельзя было купить права
И это было единственное такое время за историю независимой Украины
Відповісти
|
 |
насмешили: нашли 74 тыс. долларов и 12, 5 тыс. грн. За гривны вообще можно промолчать, получил человек зарплату на работе, а с 74 тыс. долл. ему еще надо помочь, как малоимущему, по сравнению с нашими прокурорами и другим начальством.
Відповісти
|
 |
Цікаво, на холеру МСЕК потрібен новий керівник, коли її до 31.12.24 повинні ліквідувати?Чи на нього повісять всіх собак, та він стане «Зіц-головою»?
Відповісти
|
 |
Шановна прокуратура, те що я спостерігаю під дахом ваших співробітників.То це дорогі палаци, дорогі автівки, дорогі новобудови, в котрих навчаються ваші нащадки, якщо вони не емігрували в найдорожчі країни Світу(щоб навчатися під мирним небом). Як вам вдається вашу поведінку впіхнути в Закон і Конституцію України?Чи з ціллю відмивання несмітник коштей ви бажаєте знищити людей, котрих ви не добили?Я про інвалідів?
Відповісти
|
 |
З ким можна зрівняти колишнього генерального прокурора Пшонку?Хіба що з Януковичем.Це і є люди, завдяки руйнівної професії котрої медицина України на рівні Зімбабве.
Відповісти
|
 |
Как звучит цитата в известном фильме про радио: «Всего хорошего, Максим«;
Відповісти
|
 |
І воно йому треба? При комуняках відмови не могло бути-
партбілєт пакладеш! .. А тут і зараз?
Відповісти
|
 |
Голубенко-еще тот коррупционер. Не зря приставка екс. Получается круговорот говна в природе.
Відповісти
|
 |
Мнение зашоренного совка, ни разу в жизни даже не пытавшегося работать. Для тебя тысяча долларов это уже "такие деньги", а для кого-то это день-два работы.
Відповісти
|
 |
Пиши о себе любимом и отстань уже от меня. Ты же видишь что видеороликов, на которые у тебя аллергия, не выкладываю. Так что пора угомониться.
Відповісти
|
 |
Петрович, а я что-то написал про твои видосики? Всего лишь комментирую твой флуд.
Відповісти
|
 |
Снова завис, болезный? И это вместо «спасибо»
Почитай словарь, подбери клише поновее, не столь заезженные.
Відповісти
|
 |
Только 1, 3% украинских коррупционеров, осужденных за время войны, отправились в тюрьму, сообщает «Опендатабот».
Всего было 6877 приговоров, что существенно меньше, чем до войны. Почти все осужденные чиновники отделались штрафами.
Відповісти