Одесу атакують балістикою: під ударом середмістя, відомо вже про 11 постраждалих (оновлюється, фото, відео)
Атаку ймовірно балістичними ракетами переживає центр Одеси вранці 25 листопада.
Як повідомив губернатор Олег Кіпер, є постраждалі.
Пошкоджено цивільну інфраструктуру, зокрема житлові будинки.
ОНОВЛЕНО О 13:55. Кількість постраждалих внаслідок російської ракетної атаки збільшилася до 11 осіб, повідомив Кіпер.
На місці була надана допомога двом людям.
На стаціонарному лікуванні залишається 8 поранених: одна жінка у важкому стані, решта у стані середнього ступеня важкості. Також один постраждалий продовжує лікування амбулаторно.
ОНОВЛЕНО О 13:45. Кількість постраждалих в Одесі збільшилася до 10 осіб, повідомили в ДСНС. Врятували 5 осіб.
Пошкоджено недіючу адмінбудівлю банку, 8 житлових будинків і 8 автомобілів.
На місці події розгорнуто пункт незламності ДСНС.
ОНОВЛЕНО О 13:30. За даними МВС, п'ятьох одеситів госпіталізовано, ще трьом надали допомогу на місці.
ОНОВЛЕНО О 13:10. За даними обладміністрації, постраждало 6 осіб. Одна жінка у важкому стані, інші поранені у стані середнього ступеня тяжкості перебувають у медичних закладах.
ОНОВЛЕНО О 12:50. У Приморському районі організовано роботу оперативного штабу, повідомили в мерії.
Співробітники райадміністрації приймають заяви на оформлення матеріальної допомоги, надають консультації щодо пакета документів, який необхідно зібрати для оформлення за програмою єВідновлення.
Мешканці постраждалих будинків можуть звертатися за допомогою та консультацією до оперативного штабу, або телефонувати до Приморської районної адміністрації за телефоном: (048) 705-75-00, або на гарячу лінію райадміністрації 0667369501.
ОНОВЛЕНО О 12:00. Пошкоджено будівлю школи та спортзалу аграрного університету. Там вибиті вікна та двері. На щастя, педагоги та учні в момент удару були в укриттях.
Як повідомили рятувальники, пожежі після падіння уламків ракети не було.
«Пошкоджені будинки на площі 1200 кв.м. Зараз рятувальники обходять житлові будинки, щоб упевнитися, що немає постраждалих або загиблих. Є виклики про те, що люди заблоковані у своїх квартирах через удар. Тому рятувальники надають й таку допомогу», — заявила речнися ДСНС на Одещині Марина Аверіна.
ОНОВЛЕНО ОБ 11:35. Відомо про вісьмох постраждалих, один із них у важкому стані.
«Жодних натяків, що тут є військові чи інші цілі, цікаві ворогу, тут немає. Вважаю, що основною метою ворога є залякування мирного населення», — прокоментував віцегубернатор Олександр Харлов.
Квіткові магазини, салони краси, десятки квартир одеситів зруйновані або пошкоджені.
ОНОВЛЕНО ОБ 11:15. «Атакована Одеса, через падіння уламків ракети є пошкодження», — написав президент Володимир Зеленський.
ОНОВЛЕНО ОБ 11:00. Будинки, розташовані трохи далі від епіцентру, відбулися вибитими шибками і понівеченими вивісками. Примітно, що подекуди вікна не встигли поміняти з минулого прильоту. Усе це посеред житлового кварталу.
Як передають кореспонденти «Думської», у різних районах міста чули щонайменше чотири вибухи.
Раніше ППО намагалася збити розвіддрон.
Тривогу оголосили о 09:32. Залишайтеся в безпечних місцях.
ОНОВЛЕНО О 10:10. Над містом здіймається стовп чорного диму.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
А деяки при цьом захищают окупаційних іодлів що понаставлені були (дивись вище Вольдокин Степашка). Я потім кажуть — я не розумію чому бобмардирують Одесу.
Я марафон не дивлюсь. Втім марафон не здає геодані напряму кацапам і не керується кцпською розвідкою. В конкретно цьому тгканалі вся інфа йде напряму з місця подій прямо на стіл росіянам для корегування обстрілів.
інтуїція мені підказує, що ви такий же місцевий тут як і рапана. майже впевнений що ви нащадок якихось російських-радянських працівників, яких КПСС направляла сюди для асиміляції і русифікації. Звідси таке світосприйняття . Тому на словах ви нібити за Україну і правду , а по-суті всепропальщик і зрадофіл.
там нет конкретики и здравого смысла. Только звериная сущность и осатанелая ненависть ко всему от этих моральных уродов и деградантов из болот с.кв напрасно этих п.даров допустили к благам цивилизации
Кацап Бригадир, ты с пятого раза не можешь осилить смысл фразы " Поцизм то пропагандировать русский мир и рашизм на Думской, а потом сидеть под ударами ракет и дронов этих самых рашистов московии". Т.е. то, что делаешь ты.
Кацапы всегда брехливые. Ты прилежный их ученик. Тебе что, скриншоты твоих прокацапских высеров делать и каждый раз под нос тебе тыкать их? Вот еще одно " притеснение " о котором будет вопить кацапоколлаьорантское шобло. На самом деле, элементарный коллаборационизм и уголовная статья, тянущая на 15 лет :"
« Вважаю, що основною метою ворога є залякування мирного населення», — прокоментував віцегубернатор Олександр Харлов.
Тобто коцапи другий раз поспіль цілять у одне саме місце та наводять ракети за допомогою розвід дронів просто щоб залякати населення?? Не знаю хто такий цей Харлов, але ж здається що він вважає, що одесити такі ж тупі як він
ёлки палки! , по твоему совету погуглил про этого Харлова, он работал в прокуратуре Киева, когда там начальником назначили Кипера, начал читать про Кипера, а там всё прекрасно — работал в генпрокуратуре Пшонки при Януковичи, отсудил у любимой державы почти миллион за люстрацию, отсудил пенсию 60 % от зарплаты, жена успешный бизнесмен в совместном бизнесе с бывшим прокурором Кизем. коллекция часов патек филип и тд, имущество на миллион долларов, жена гражданка РФ, какая то женщина просто одолжила жене 25 миллионов гривен, видимо на бедность, для полноты картины ему осталось инвалидость оформить
Дуже зворушили слова, без перебільшення, великої людини. Відразу видно, що синьйор Франциск щиро переживає за долю українського народу і робить все можливе, щоб применшити його страждання. Слава йому, навіки віків. «Папа Франциск під час традиційної щонедільної зустрічі з прочанами на площі Святого Петра у Ватикані закликав не забувати про народи, що страждають від війни, згадавши Україну. Після молитви «Ангел Господній», привітавши прочан, Папа Франциск сказав: «І далі молімося за мученицьку Україну, яка дуже страждає, молімося за Палестину, за Ізраїль, Ліван, Судан. Просімо про мир». Раніше повідомлялося, що з нагоди 1000 днів від початку повномасштабної війни проти України Папа Римський надіслав лист до апостольського нунція в Україні, архиєпископа Вісвальдаса Кульбокаса, зі зверненням до українського народу. У зверненні понтифік заявив, що від початку вторгнення Росії в Україну звертається з «гарячим благанням до Бога, єдиного джерела життя, надії та мудрості, щоб він навернув серця і зробив їх здатними стати на шлях діалогу, примирення та злагоди». «Нехай Господь утішить наші серця і зміцнить надію на те, що, збираючи всі пролиті сльози, за які вимагатиме звіт, Він залишається поруч з нами навіть тоді, коли людські зусилля здаються марними, а дії – недостатніми», — йдеться у листі Папи. «З вірою у те, що Бог скаже останнє слово щодо цієї величезної трагедії, я благословляю весь український народ, починаючи від єпископів і священників, з якими ти, дорогий Брате, залишався поруч із синами і дочками цього народу протягом усіх цих тисячі днів страждань», — такими словами завершується послання понтифіка до українського народу.»
Большая рокировка: детский центр в Одессе «выселили» ради Пенсионного фонда
Одесский центр детского и юношеского творчества «Эврика» на улице Космонавтов, 7 лишился помещения. На площади 754 кв. м разместят управление Пенсионного фонда Киевского района. Сам фонд ранее находился в здании райадминистрации, но был вынужден съехать из-за расширения Veteran Hub.
В мэрии объяснили, что с 2022 года «Эврика» работает онлайн из-за отсутствия укрытия, поэтому помещение пустовало. По словам первого вице-мэра Александра Филатова, переезд нужно было организовать быстро, так как западные доноры согласились профинансировать ремонт. В итоге выбрали именно это здание.
россия впервые применила новый ударный беспилотник «Герань-5»: Одессу могут использовать как полигон для испытаний?
По данным ГУР, «Герань-5» оснащен 12-канальной системой спутниковой навигации «комета», трекером на базе микрокомпьютера Raspberry, 3G/4G-модемами, а также реактивным двигателем Telefly аналогичным тому, что используется на БПЛА «Герань-3», но с большей тягой. Длина 6 м, размах крыльев 5,5. Масса боевой части составляет около 90 кг, заявленная дальность поражения до 1000 км.
Трагедия произошла вчера вечером в Подольском районе на железнодорожной перегоне КодымаЗолухи. По словам машиниста, мужчина сидел на рельсах и не реагировал на звуковые сигналы поезда. Машинист применил экстренное торможение, но избежать наезда не удалось.
В мэрии сообщили, что в связи с улучшением погодных условий в понедельник школьники в тех школах, где есть возможность, могут приступить к обучению в очном и смешанном форматах.
В Одессе введена в эксплуатацию 3-я очередь ЖК «Прохоровский квартал» от строительной компании STIKON (новости компаний)
В условиях полномасштабной войны, когда строительная отрасль переживает непростые времена, «Стикон» продолжает строить и выполнять свои обязательства перед инвесторами, последовательно вводя дома в эксплуатацию. Это важный сигнал стабильности как для покупателей недвижимости, так и для всего строительного рынка города.
Третья очередь «Прохоровского квартала» - это около 43 000 кв. м жилья и более 500 квартир, которые уже в ближайшее время смогут принять своих владельцев.
Лузановские пруды (93 га) и 67 га территории санатория им. Пирогова включили в природоохранный фонд Национального парка «Куяльницкий». Земли остаются в собственности Одессы и войдут в зону стационарной рекреации, где допускается размещение санаториев, гостиниц и мотелей при соблюдении экологических требований и согласовании с администрацией парка.
При этом город сохранит доступ к водоемам и санаторной инфраструктуре. Директор департамента экологии и природных ресурсов Одесской ОВА Ирина Шатохина пояснила, что сейчас устанавливают границы парка.