Опинилася посеред площі 10 Квітня без половини капота: в Одесі водійка та її пасажирка потрапили до лікарні
Водійка та її пасажирка потрапили до лікарні внаслідок аварії на площі 10 Квітня.
При цьому авто опинилося просто біля обеліска «Крила перемоги», повідомили в поліції.
Kia Sportage залишилася фактично без половини капота. ДТП сталася близько 19:00 у неділю, 12 січня.
За попередньою інформацією, 35-річна водійка не впоралася з керуванням і в'їхала в бордюр, і машина перекинулася. У салоні перебувала ще 24-річна пасажирка. Обох жінок доправили до лікарні з різними травмами.
Водійку перевірять на стан сп'яніння.
Судячи з усього, машина мчала на величезній швидкості з боку проспекту Шевченка і буквально вилетіла до монумента.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Константин, Вы ждёте, что дед НеравноДушный прямым текстом заявит о своей фрустрации из-за Вашей обоснованной критики в адрес этого совкодрочера? Там пердак пылает уже какой день из-за минусов под каждым сообщением (особенно – под видосиками), а Вы ещё каждый раз ругаете деда, словно нашкодившую псину.
Якщо людина не кінчений дебіл, то вона візьме телефон, або ноутбук, і у відповідному місці знайде підтвердження, що жінки більш акуратні та відповідальні керувальниці авто! Тому атака агресивних виродків проти пана Небайдужого, є злодійкуватою та безпідставною!
Есть основания подозревать, что дед заколебал даже админов своими видосиками под каждой более-менее просматриваемой новостью. Метить территорию, конечно, нужно, но лично я искренне надеялся, что НеравноДушный – не тупое примитивное животное.
Петрович, не смеши, откуда у такого дурачка как ты возьмутся адекватные комментарии, только лозунги, идеологически правильные и полностью соответствующие текущему курсу власти.
Вероятно, машина виновницы ДТП, которая ехала с явным превышением скорости, самортизировала на пешеходном переходе, уровень которого немного выше дорожного покрытия и перевернулась. Такие переходы с разметкой типа «зебра», были сделаны для привлечения внимания водителей автомобилей, чтобы снижать скорость автомобиля. А она сделала наоборот. Тут уж, ничего не скажешь. На ошибках учатся. (с)