|
21 квітня 2024, 14:12 Читать на русском
Окупанти вдарили балістикою по Одеській області: одна людина постраждала (оновлено, фото)Російські нацисти випустили балістичну ракету по транспортно-логістичному об'єкту припортової інфраструктури Одеської області. Мер Одеси Геннадій Труханов заявив, що наразі відомо про одного постраждалого. За його словами, осколками ракети пошкоджено приватні будинки. В одному з них від вибуху обвалилася стеля. У дворі приватного господарства сталася пожежа. ОНОВЛЕНО О 14:48. Держслужба з надзвичайних ситуацій опублікувала фото з місця прильоту ворожої ракети. У відомстві зазначили, що вогонь гасять за допомогою спеціалізованих роботів. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Неделя фекальной аварии под Одессой: нечистоты сливают в море, а чиновники спорят, кто должен ремонтировать коллектор
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||


















