В Одесі запропонували зупиняти електротранспорт під час хвилини мовчання
Зупиняти на хвилину рух громадського транспорту о 9:00 щоранку пропонують депутати Одеської міськради. Про це стало відомо під час засідання транспортної комісії, передає наш кореспондент.
Питання порушив голова комісії Петро Обухов, який зазначив, що він і його колеги отримують безліч звернень від городян з цього приводу. Люди хочуть у такий спосіб вшановувати пам'ять полеглих воїнів. Депутат запропонував, щоб щоранку о 9:00 трамваї і тролейбуси КП «Одесміськелектротранс» зупинялися на хвилину. Директор підприємства Микола Литовчук, зі свого боку, повідомив, що в цей час водії оголошують у салоні про хвилину пам'яті й пасажири можуть вшанувати героїв. Що ж до зупинок, то поки що про це не йдеться через труднощі реалізації цієї ідеї. «Хтось поспішає в лікарню, хтось на роботу, і якщо в цей момент трамвай перекриє рух, то буде колапс, окрім того, будуть зірвані графіки руху», — заявив чиновник, але пообіцяв опрацювати питання. Зі свого боку Петро Обухов наголосив у коментарі «Думській», що якщо організувати зупинку транспорту на хвилину — проблематично, можна розглянути варіант 15 секунд. «Я вважаю важливим вшановувати пам'ять загиблих захисників, завдяки яким ми всі з вами можемо займатися своїми справами і взагалі кудись поспішати. Якщо хвилина — складно, то нехай буде 15 секунд, але думаю, що за бажання це можна організувати», — заявив депутат. Він додав, що аналогічну ініціативу вже реалізували в інших містах України, таких як Хмельницький, Вінниця та у Львівській області. Там транспорт зупиняється, щоб вшанувати пам'ять загиблих героїв. А нещодавно виконавчий комітет Ізмаїльської міськради ухвалив рішення зупиняти міський громадський транспорт під час хвилини мовчання. А нещодавно виконавчий комітет Ізмаїльської міськради ухвалив рішення зупиняти міський громадський транспорт під час хвилини мовчання.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Треба зупиняти не тільки трамваї і тролейбуси, а і весь транспорт, а також пішоходи мають спокійно постояти одну хвилину без руху щоб у такий спосіб вшановувати пам'ять полеглих воїнів. Хвилина нічого не вирішує. А ми маємо пам`ятати завдяки кому у нас мирні ранки.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Так, все вірно, але треба з чогось починати. І починати з зупинки громадського транспорту це гарний крок. А там і водії, для яких війна цене пустий звук, теж будуть зупинятися. А там і пішоходи підтягнуться. Так, бувають виняткові обставини, і я вважаю, що оточуючі сприйматимуть це з розумінням. І ніякого колапсу неповинно бути. Одна хвилина свого часу це зовсім незначна втрата, особливо в порівнянні з тим, що втрачають наші воїни на фронті.
Відповісти
|
 |
Вельми сумнівна ініціатива, може, краще посилити мобілізацію, а не ховатись по темним куткам!
Відповісти
|
 |
Не высовывай свое свиное рыло и не давай советы, имбецил. Советчик хэров
Відповісти
|
 |
Це не до мене, я своє вже відвоював за віком. І нема чого сумніватись, корона не впаде хвилинку постояти і подумати, що саме зараз, в цю ж хвилину, на фронті хтось ризикує своїм життям саме заради тебе, а ти все кудись поспішаєш
Відповісти
|
 |
Петр, эта идея ничего не даст, а только возраст неудобства. А героев чтить нужно, но в другой способ
Відповісти
|
 |
Учредить специальный день памяти, называть улицу в честь них, помощь семьям
Відповісти
|
 |
Не думаю что это хорошая идея, бо тяжело реализуемая (15 сек. может ещё хуже)
Представьте: кто-то находится посреди перекрёстка, кто-то на повороте, кто-то перестраивается, кто-то совершает манёвр на круговом движении ну и т.д
и тут вдруг, всем надо одновременно остановиться(! ), ещё и учитывая то, что у всех часы идут дааалееко не секунда в секунду, да куда там — далеко не минута в минуту
представляете к чему это приведёт? 
Відповісти
|
 |
Это священная память о тех, кто уже не придёт никогда. И эту память надо уважать всем и всегда.
Відповісти
|
 |
Для почтения памяти есть специальные места. Дорога с транспортом это не то место. Пусть поезда останавливают уже в 9 утра, в чем разница?
Відповісти
|
 |
Ваша священная память это не забывать куда вы таблетки галоперидола положили. И принимать их регулярно
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Священная память — не оправдание для бездействия и пустословия. Если ты абсолютно ничего не делаешь для поддержки, не защищаешь страну, а лишь прячешься за громкими лозунгами — твоя «память» — циничный фарс. Настоящее уважение — это дела, а не болтовня для виду. Не позорь тех, кто действительно платит своей жизнью.
Відповісти
|
 |
Поезда лифты в домах и самолёты тоже надо. Совсем уже головой ударились
Відповісти
|
 |
Павшие Герои погибали не для того, чтобы жизнь становилась хуже, а наоборот. Остановка транспорта — это ухудшение жизни людей.
Відповісти
|
 |
вопрос депутату — чем электротранспорт отличается от топливного транспорта с точки зрения отдания почести погибшим?
Відповісти
|
 |
О, пусть еще свет отключают в 9 утра, как идея?
Відповісти
|
 |
Отличная идея. Газ с водой тоже можно на минуту отключить
Відповісти
|
 |
Дивно, що транспортна компанія порушила тему зупинки транспорту. Це може визвати колапс транспортний. Наприклад, о 9 год. трамвай пересікає площу кругового руху. рух може займати десь 15сек. Зупинку коли робити? на кругу, до круга. після круга? Таких ситуацій може бути безліч! Рух громадського транспорту чітко прописаний по хвилинах та секундах. Не вносіть безлад в роботу транспорту! Хвилина мовчання вже є вшанування пам«яті нашим героям!
Відповісти
|
 |
Де ти таке бачив, що в нас рух транспорту розписаний по секундах?! А якщо трамвай перекриє дорогу якомусь дурнику, то може це на краще, може він постоїть хвилинку і замислиться про нікчемне своє існування.
Відповісти
|
 |
Провокационно. Если ты дома общаешься на русском, то и масли у тебя московские? Сам себя ты в угол загоняешь, Петр.
Відповісти
|
 |
Ніхто нікого нікуди не заганяє. Все правильно сказано, особливо якщо дивитися на вашу поведінку. Всі ми спілкуємося і пишемо і українською, і російською. Але в пріоритеті має бути все-таки українська мова.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
При этом некоторые произведения Бориса Гринченко были написаны на русском языке. Неувязочка?
Відповісти
|
 |
До этого Петр еще не дошел, главное, запостить сомнительное изречение без проверки )
Відповісти
|
 |
це матеріал для роздумів. Ви не згодні?
Відповісти
|
 |
Я был бы согласен, если бы данный автор только бы на Украинском писал, а так, имея произведения на русском и говорить что-то про московские масли очень сомнительно.
Відповісти
|
 |
Ви не згодні з тим що він написав? Це Ваше право. Давайте не будемо розвивати цю тему далі. Сказав і сказав. Хтось згоден, хтось не згоден. В таких умовах ми жили і розвивалися. Можна ж доброзичливо про все говорити.
Відповісти
|
 |
Що кому заважає зупинитися о 9 годині ранку на хвилину? Ця хвилина нічого не вирішує, а стає символом пам`яті про тих, хто вже ніколи не зможе повернутися з війни. Дуже важливо віддавати шану полеглим щоденно. І не треба нічого видумувати. Взяли зупинилися всі, простояли хвилину, згадали, віддали шану і далі по своїх справах.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Ты так говоришь — «взяли, зупинились, згадали і пішли по своїх справах» — что сразу видно: для тебя память — это формальность, ритуал для галочки. Минута молчания — удобно, безопасно, ничего не требует. Не участие, не помощь, не борьба — ничего. Только слова. Твоя «шана» — это попытка заглушить собственное бездействие.
Лучше уж действительно помолчи — хотя бы в этом будет толика уважения к погибшим.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Нет, не троллинг, дурачок. Это просто неудобная правда, которую тебе неприятно слышать. Каждый раз, когда ты открываешь рот о «памяти», ты лишь подчеркиваешь, как далеко стоишь от настоящего уважения к тем, кто действительно отдал всё.
Твоя минута — дешевая отмазка за годы безразличия и бездействия.
Відповісти
|
 |
По поведінці зразу видно хто кого підтримує.
Відповісти