|
6 грудня 2022, 21:56 Читать на русском
Перед судом постане колаборант, який зливав інформацію бойовикам «днр»Обвинувальний акт щодо колаборанта, який передавав інформацію представникам так званого силового крила «днр», передали до суду. Як повідомляють в Офісі генерального прокурора, разом із спільником колаборант передавав окупантам дані про місця дислокації підрозділів ЗСУ, розташування реактивних систем залпового вогню HIMARS та іншої техніки на території Донецької області. Також, за даними слідства, він повідомляв координати водоканалу у місті Селідово. Пізніше росіяни завдали по ньому ракетного удару, через що в місті не було води. Чоловіка звинувачують у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Матеріали щодо спільника обвинуваченого виділено в окреме кримінальне провадження. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
Судьи ушли в совещательную комнату. "Думская" следит за процессом и первая в Украине сообщает об этом громком деле прямо из зала суда.
"Я ничего не делал. Вячеслав самый молодой из банды ТЦК-шников. 2000 года рождения. Адвокат использовал это в качестве аргумента, чтобы попытаться смягчить меру пресечения.
Свою вину Вячеслав не признает. Служит стрелком роты охраны Пересыпского РТЦК. Не женат. Родом из села из Одесской области.
На суде прозвучало, что он "вчиняв активну роль". Также знал места пребывания и адрес потерпевшего. В зале второй обвиняемый по делу ТЦК Вячеслав А.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||






