maristella



Готовьтесь к объездам в районе Пересыпи: эстакаду в одесском порту закрывают на ремонт  


Эстакаду, ведущую в Одесский порт, закроют минимум до конца года.

Из-за этого изменится схема движения по улицам, прилегающим к Пересыпскому мосту, сообщили в мэрии.

С 18 августа по 1 сентября будет перекрыт Газовый переулок — в пределах Приморской улицы.

В то же время на этот период возобновляется движение транспорта по Приморской в направлении Черноморского Казачества, которое ранее было закрыто.

Также на улице Одария временно введут двустороннее движение, чтобы обеспечить объезд перекрытого участка.

С 11 августа по 31 декабря грузовой транспорт сможет ехать по улице Приморской — от Черноморского Казачества до Военного спуска. Там обустроят отдельную полосу для левого поворота грузовиков в порт.

Чтобы избежать пробок, Администрация морских портов введет систему диспетчеризации для эффективного регулирования транспортного потока.

Что касается общественного транспорта, то на участке Приморской троллейбус 10, автобусы 110 и 190 работают без изменений. Также в связи с возобновлением движения по спуску Виталия Блажко к штатному графику возвращаются маршруты 105, 121, 145, 146, 168, 240, 242 и 250.

Напомним, ранее «Думская» писала, что на капитальный ремонт третьей очереди транспортной эстакады в Одесском порту потратят почти миллиард гривен.

 
СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ!


Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter


Новости по этой теме:





Неравнодушный
Неужели  русская война скоро закончится?


   Ответить    
Konstantin2021
Дурачок, а ты всё видосики откладываешь, кремлёвские рублики отрабатываешь?
   Ответить    
Комментарий получил много негативных оценок посетителей
Неравнодушный
З фейсбука:

Олег Кий 
“Хороші” росіяни. Міф, за який платять Українці.
Хто сказав, що більшість — це «хороші» росіяни?
Це кажуть російські опозиціонери, це повторюють закордонні політики — вкладаючи в цю формулу слова «добро» і «більшість» у контексті народу, який веде війну на знищення проти сусідньої країни.
Вони самі й роздмухують цей міф. Це ті, хто роками наполегливо переконував світ, що Путін — випадковість, що він не уособлює “велич російського духу”. Це ті, хто вчасно виїхав, озирнувшись лише для того, щоби прихопити паспорт і звичку повчати старими імперськими наративами з еміграції. Це ті, хто розповідає про «біль за Україну», тримаючи в руках триколор і тужачи за розпадом імперії. Це ті, хто волає про необхідність миру, але плаче, коли горять російські склади з боєприпасами.
Це — щільна, лицемірна ілюзія. Димова завіса, покликана виправдати злочинну байдужість більшості. Та істина значно простіша й жорсткіша: “доброї більшості” не існує. І ніколи не існувало.
Візьмемо суху арифметику. За 3, 5 роки повномасштабного вторгнення — кілька мільйонів росіян воювали, воюють і будуть воювати проти України. Додайте тих росіян хто воював з 2014 року.
Це ті, хто стріляв в українських солдатів і цивільних. Хто катував у підвалах, ґвалтував, грабував, вивозив і знищував усе, не рахуючись із волею тих, до кого прийшли в дім, у село, у місто, у країну. До них слід додати їхні родини і близьких друзів, ще мільйонів десять-пʼятнадцять.
Додаймо стільки ж клерків і чиновників, ще тих, хто готує зброю, шиє одяг, годує, забезпечує, ремонтує, транспортує, пакує і волонтерить “на фронт”. Бухгалтерів, які проводять платежі для цієї машини смерті. ФОПів і підприємців, які беруть держпідряди на військову продукцію, «бо треба виживати». Технологів, які проєктують ракети й іншу техніку і всіх хто її робить. Учителів, які зомбують дітей. IT-фахівців, які створюють інфраструктуру для інформаційної війни. Тих, хто модерують атаки на українські міста, ніби це гра. Хто кодує платформи, де Україну називають «ошибкой», а українців — «нацистами».
Мільйони тих, хто мовчить, посилаючись на «неполітичність». Пасивні. Ті, хто живе і радіє в країні-агресорці. Щасливо усміхається, бо «далеко», бо «політика — бруд», бо «а що я можу зробити?»
А тепер — ще глибше.
Ті, хто каже: «війна — це помилка, але президент — молодець».
Хто пише про «неоднозначність».
Хто емігрував, але жаліє не Україну, а «страдающих мобіков».
Хто не визнає російську символіку токсичною.
Хто за кордоном виходить на «антивоєнні» мітинги з триколором — і не розуміє, що цей прапор і є символ війни.
А як щодо тих, хто десятиліттями сміявся з української мови, культури, свободи? Хто підтримував окупацію Криму? Вони ж не віддадуть — бо «не бутерброд». Їх — десятки мільйонів. Саме на них Путін і спирається.
А ті, хто мовчали, коли горів Маріуполь і сотні українських міст? Прокинулись лише тоді, коли вибухи почали лунати у російських містах? Це — теж «хороші»?
Чи ті, хто досі вірить, що кордони можна “обговорити”, що компенсації — “перебір”, бо “і нам же буде тяжко”?
А тепер головне:
Хай кожен росіянин зазирне у власну душу і думки.
І якщо знайде там хоч один момент, хоч один період мовчання, один лайк, один крок, одну копійку податку чи допомоги, одне “не все так однозначно” — він мусить визнати: він причетний, значить поганий.
І тоді лишається поставити єдине запитання:
Скільки “хороших” залишиться, якщо додати всі ці мільйони?
Правильно: нуль.
Твердий, рішучий, безжальний нуль.
Можливо, дві чи три тисячі — це винятки. Але не “більшість”.
Росія — це не Путін.
Росія — це ті, хто створили умови для Путіна.
І досі живуть так, щоб було зручно не бачити чужого болю. Навіть поряд з власними трупами.
Вони не бунтують. Не палять військкомати сотнями. Не відмовляються від оплати податків. Не воюють на боці справедливості — на боці України. Бо їм вигідно — бути шизофреніками в імперії імітації.
Імітувати біль.
Імітувати покаяння.
Імітувати опір.
А ми маємо платити кров’ю — за цю імітацію?
Ні.
Покаяння починається з прийняття, що винні всі росіяни. Без виправдань! І всі разом мають платити — без винятків, без умовностей, без зауважень.
Почати з правди: визнати провину.
А потім — діяти. Віддати все для допомоги Україні.
Не вибірково: тут дамо на гуманітарку, а от на зброю — «ні, бо ми ж не підтримуємо війну і то наші хлопці».
Ні. Якщо ви хочете спокутувати провину — допомагайте Україні перемогти. Не словами. Грошима. Зброєю. Дронами. Танками. Ракетами.
А ще — йдіть воювати. Так, буквально. Бийте тих, кого ви самі годували десятиліттями: своїми голосами, очима, руками, податками, мовчанням.
Не можете?
Тоді мовчіть. Ви — поганий росіянин!
І не смійте називати себе «хорошими». Цей ярлик анульований.
Вами самими. І логікою цих фактів.
Ваша “правда” згоріла у Бучі.
Ваша “справедливість” розбита в Маріуполі.
Ваші “пояснення” втоплені в Із 
   Ответить    
Комментарий получил много негативных оценок посетителей
Неравнодушный
«Ваша правда згоріла у Бучі.
Ваша справедливість розбита в Маріуполі.
Ваші пояснення втоплені в Ізюмі, Харкові, Гостомелі, Дніпрі, Сумах, Кривому Розі, Києві
Щодня.
З кожною ракетою.
З кожним дроновим ударом.
З кожним убитим українським немовлям.»
   Ответить    
Aртуа
Это как-то относится к ремонту эстакады?
   Ответить    
Роман Сергеич
Ги, « Адміністрація морських портів запровадить систему диспетчеризації для ефективного регулювання транспортного потоку.» — а шлагбаум поставлять, щоб брати по 600 грн???…
   Ответить    
   Правила




21 июня
21:56 Скандал с турецким ресторатором, пропавшая в море девочка и лихач на BMW: топ-5 одесских новостей недели
10
20:24 Фекальный бунт под Одессой: люди перекрыли трассу из-за прорыва нечистот, а власти пустили зловонную жижу в море
14
19:01 Город, которого больше нет: в Одессе оживили пленочный архив «интеллигента с камерой» фотографии
3
16:02 В Одессе открыли крупнейший в Украине мемoриал памяти погибших студентов-защитников (общество) фотографии
8
13:00 Авария на Одесской ТЭЦ: центр города остался без света, а резервный трансформатор за 40 млн так и не запустили (обновлено)
6
11:30 «Русь Великую» пустили на растопку, а через костер прыгали до темноты: на одесском пляже отпраздновали Ивана Купала (фоторепортаж) фотографии
15
08:41 Ночная атака на Одесскую область: горел двор частного дома
9
20 июня
23:39 Одесса под атакой беспилотников: в городе слышны взрывы
34
20:48 Финансовая катастрофа для города: Одесская ТЭЦ требует с «Теплоснабжения» свыше трех миллиардов
17
17:14 В центре Одессы задержали агента фсб со взрывчаткой
19
15:28 Военный-рецидивист, подросток и безработный выбивали из одесситов несуществующие долги: похищали людей, угрожали ножом и дубинкой
7
12:35 Атака на Одесскую область: загорелась заправка, была угроза взрыва
16
11:16 ЖК «Прохоровский квартал» выходит на финишную прямую: STIKON открыл продажи финальной секции (новости компаний) фотографии
1
08:41 «Или крестик снимите…»: глава военной администрации поставил на место руководителя «Доверяй делам» в Одесском облсовете
4
19 июня
21:47 Лекарство от выгорания и крики китов: как оккупированный Тендровский маяк ожил в одесском музее, чтобы спасать души (фото) фотографии
12




Статьи:

Линии шезлонгов, бассейны и попытки расширить территорию: как одесские пляжи от Ланжерона до Аркадии готовятся к сезону (фото)

Разбор полетов: как единодушие доверяйцев, «слуги»-отступники и амбиции «мечтателей» ломали сессию

Barracuda украинского юга: как морпехи сами собирают дрон, ставший самым опасным водным хищником (фото, видео)





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думская в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×