|
26 квітня 2024, 10:28 Читать на русском
Пес Гектор, який постраждав під час атаки на Одесу, благополучно переніс операцію на хребті та шукає господарівСкладну операцію з видалення осколка ракети з хребта переніс пес Гектор, якого врятували одеські журналісти після нещодавньої атаки на місто. На відео, знятому після хірургічного втручання, собака весело грається з персоналом ветеринарної клініки. Тепер волонтери, які допомагали Гектору, шукають йому дім. Нагадаємо, 21 квітня ворожа ракета впала за 20 метрів від двоповерхового житлового будинку в передмісті Чорноморська. У результаті постраждали вісім людей, яких госпіталізували. Осколки також влучили в чотирилапого друга, який жив поруч із будинком. Пес був у дуже поганому стані. Одеські журналісти, які прибули на місце інциденту, забрали Гектора і за допомогою громадської організації Animal SOS Odessa помістили в клініку. Наступного дня ветеринари дістали чотири осколки з тіла собаки, але п'ятий засів поблизу хребта і для його вилучення нейрохірург провів ще одне оперативне втручання. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В мэрии новое назначение. По данным наших источников, вице-мэром стал генерал-майор СБУ Владимир Крыленко.
Он из Николаева. Последние пять лет на пенсии. По образованию он экономист, доктор экономических наук, профессор. В настоящее время занимает должность проректора Национального университета кораблестроения имени адмирала Макарова. Имеет Почетное отличие Одесского городского головы «Благодарность» (2008), Почетное отличие Николаевского городского головы «За заслуги перед городом Николаев» (2016), орден «За заслуги» III степени (2018). Читать дальше Всего в Одессе за последний период выпало 17 см снега, к утру осталось около 4 см. Читать дальше В Одессе развернуты дополнительные палатки для обогрева:
Продолжают работать Пункты незламності, установленные вчера: Читать дальше На Таирова удалось запустить котельные. В квартирах становится теплее.
Как у вас? Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||











