Після ДТП на Генуезькій в лікарні опинилась пасажирка мотоцикла
Пасажирка мотоцикла опинилась в лікарні після ДТП, що сталася на Генуезькій в районі Аркадії сьогодні ввечері. Як повідомили в пресслужбі патрульної поліції, водій автомобіля Volkswagen, виїжджаючи з прилеглої території, не надав перевагу в русі мотоциклу, який рухався Генуезькою в напрямку Посмітного.
В результаті зіткнення двоколісний транспорт відкинуло на автомобіль ВАЗ, який рухався у зустрічному напрямку. На місці події працював слідчий.
СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ!
Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter
 |
«водій автомобіля, виїжджаючи з прилеглої території, не надав перевагу в русі мотоциклу«…
Стандартное мотоДТП. Почему-то многие водители думают, что мотоцикл — это такой велосипед. Уступать дорогу не нужно и вообще обращать внимания на него не нужно.
Ответить
|
 |
А велосипеду не нужно уступать?
Ответить
|
 |
Нужно, но он едет медленно, и зачастую перед ним легко «проскочить», не доставляя даже ему неудобств. Перед мотоциклом не стоит этого делать.
Ответить
|
 |
Тем более, как правило, мотоциклист с пассажиркой за спиной мчится вылупив глаза, демонстрируя всю свою удаль молодецкую. И в этой ситуации не уступить ему дорогу, нужно быть полным кретином или внуком(внучкой) Авакова.
Ответить
|
 |
Таким который считаю, что успеет проскочить, нужно как минимум отбивать зеркала, а лучше и зубы.
Ответить
|
 |
Иногда приходится это делать
На днях у автовокзала дал одному по зеркалу. Едет c Бугаевской и думает, что если едет мотоцикл с Балковской, то можно на знаки не обращать внимания, мотоцикл маленький.
Ответить
|
 |
«Не надав переваг» На Генуєзкой постійна тягнучка, рух автомобілів дуже повільний і не один мотоцикліст та мопедіст не стоїть в них, а обгоняє по зустрічній чи по узбіччу і коли хтось пропускає авто, вони несподівано вискакують. Найімовірніше так сталось і цьому випадку. Судячи з фото зіткненя сталося на зустрічній полосі по касательной, тобто мотоцікліст об'їжав тягнучку по зусрічній, а водія пропускали і він не міг побачити мотоцикл
Ответить
|
 |
На Думскій з'явилась українська — вітаю!
Ответить
|
 |
И, как всегда, — снятые номера. Марка автомобиля характерная: «слабовики» возвращались на службу, отобедав и отпив в одном из аркадийских кабаков?
Ответить
|
 |
Чому номера зняті? Потрібно тільки за це вже притягувати до відповідальності
Ответить
|
 |
Меня тоже интересует этот вопрос. В чём смысл? Чем это помогает?
Ответить