По Одесі завдають повітряного удару: чути вибухи (оновлюється)
Повітряної атаки з боку моря зазнала Одеса. За попередніми даними, російські нацисти випустили по місту кілька крилатих ракет типу «Калібр».
Містяни чули кілька потужних вибухів. Працює ППО. Залишайтеся в укриттях! ОНОВЛЕНО О 01:10. Зафіксовано нові пуски, загроза зберігається. ОНОВЛЕНО О 01:38. Тепер очікують «шахіди». ОНОВЛЕНО 02:06. Місто масовано атакували дрони типу «шахід». У різних районах були чутні вибухи та стрілянина. На даний момент інформації про жертв та постраждалих немає. ОНОВЛЕНО О 09:07. Окупанти атакували вночі Одеську область ракетами «Калібр», «Онікс», Х-22 і Х-59, а також дронами-камікадзе Shahed-136. Вдалося збити 14 ракет і 23 безпілотники. За даними Повітряних сил Збройних сил України, збито 13 «калібрів», ракету Х-59 і 23 «шахіда». Противник випустив 16 «калібрів», імовірно, з фрегата «Адмірал Ессен» і малого ракетного корабля «Інгушетія» в Чорному морі. Також летіли шість протикорабельних ракет «Онікс» із комплексу «Бастіон» у Криму. Літаки дальньої авіації Ту-22М3 над Чорним морем випустили вісім Х-22, а винищувач Су-35 — ще одну Х-59. «Шахіди» летіли з Ростовської області. Ворожі удари були спрямовані на об'єкти інфраструктури регіону. ОНОВЛЕНО О 09:51. Десять цивільних в Одесі та області дістали поранення внаслідок прильотів ворожих ракет уночі 19 липня. В Оперативному командуванні «Південь» повідомили, що поранення осколками вибитого скла дістали шестеро мешканців одеських житлових комплексів, серед них дев'ятирічний хлопчик. Ще троє людей дістали поранення внаслідок вибуху в житловому кварталі збитої ворожої ракети Х-59. Крім цього, одна людина поранена внаслідок прильоту на територію промислового об'єкта в області. Про це повідомили в Оперативному командуванні «Південь». Ракети Х-22 та «Онікс» ворог використовував для ударів по портовій інфраструктурі регіону. Вони влучили в зерновий і масляний термінал, пошкодили обладнання для завантаження суден, на місці вибухів спалахнула пожежа. В області також було уражено два склади — з тютюном і феєрверками. Рятувальники досі гасять пожежу на площі 3000 кв м. Зазначається, що ворог здійснив кілька хвиль запусків. Спочатку з акваторії Севастополя летіли «калібри» — залп із 12 ракет було збито. Потім були запущені «онікси», слідом за ними Х-22 і Х-59 одночасно з «шахідами».
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Рашисты в Крыму получили ответку за атаку на нас: На Старокрымском полигоне у села Кринички попали по складу боеприпасов, продолжается детонация. В отличии от орков, наши защитники наносят удары прямо в цель и по военным объектам. 
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Кака Тани, разве орки в первый день войны не обстреляли две воинские части в Одессе? Кроме того, тебе в палате не обо всём сообщали Украинские и Одесские СМИ. Да и названия объектов инфраструктуры не сообщались, чтобы не корректировать ведение стрельбы.
Відповісти
|
 |
Ватная какашка мэра, не тявкай не в попад из своей 6 палаты после просроченного Педигрипала.
Відповісти
|
 |
это ты масляный терминал пытаешься выдать за военную цель? Или зерновой?
Відповісти
|
 |
Ебашьте по территории путинских фашистов, чтобы сука трусились пидары!
Відповісти
|
 |
Есть ли ещё те, кто поддерживает руццкий мир??
Відповісти
|
 |
К сожалению да
Живу на Черёмушках и у меня в парадной 2 соседа реально до сих пор ждут, просто сейчас не так часто об этом говорят как раньше.
Відповісти
|
 |
А вы внимательно смотрите что они делают телефончиками.
Відповісти
|
 |
По здравому смыслу — их уже не должны поддерживать даже те, кто их хотел раньше.
Відповісти
|
 |
да взять хоть гадюшник «типичная Одесса» -там поддерживающих тысячи даже с учетом что канал держит какая-то тварь из рашки, но выкладывают то видео явно находящиеся в Одессе. Как они мыслят? Чем они мыслят? для меня загадка природы
Відповісти
|
 |
А все очень просто. Они считают что если помогут рф навести ракеты то рф победит и война закончится.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Идиот в шляпе без мозгОВ, не выкручивайся, как уж на сковороде. Ты своим клоном Кака Тани выше это утверждал без вопросительного знака. «Станут» тебе орки показывать прилёты со стороны Украины. Ага. «жди». Вот чудак. C. Cattani 19 июля, 05:55 +1 Рашисты в Крыму получили ответку за атаку на нас
Відповісти
|
 |
Ватная какашка мэра, не тупи после просроченного Педигрипала, прилет был, но на орковский полигон в Крыму и об этом гауляйтер аксенов сообщил.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Это он тебе на ушко сообщил? И не я Ватная какашка мэра, которая тупит после просроченного Педигрипала. Выбирай выражения.
Відповісти
|
 |
Ватная Какашка ватного мэра, это написано на всех новостных ресурсах, а ты завязывай жрать просроченный Педигрипал от своего хозяина Трухи.
Відповісти
|
 |
Идиотина без мозгов, ты лично и своим клоном Артьом Дебиловичем Мишкой Н в очередной раз села в лужу, ввиду отсутствия у тебя мозгов и зрения. Про ответку картинки из разных локаций, на моей это бухта Севастополя, а у Каттани полигон возле Феодосии;)
Відповісти
|
 |
Ви пишете про Онікси, інші про Калібри, де правда?
Відповісти
|
 |
Повилазило?За попередніми даними, російські нацисти випустили по місту кілька крилатих ракет типу «Калібр»(с) Хіба в 75-й школі букви не проходили? Читай по складах, йолопе: О 01:50 повітряники повідомили, що зафіксовано повторні пуски крилатих ракет «Калібр» з Чорного моря. Після 2 години ночі Повітряні сили повідомили про повторні пуски крилатих ракет Х-22 з південного напрямку і закликали жителів Одещини перебувати в укриттях
(с) де тут Онікси?
Відповісти
|
 |
Тупой ватный ишак, если есть фото запуска береговых Ониксов, то чуть позже эту информацию перепишут.
Відповісти
|
 |
Кацап, який не володіє українською, набагато ватніший ватних.
Відповісти
|
 |
Ватный ишак, если тебя подпустили к Гугль переводчику, то ты не перестал быть кацапом, я не забыл, как ты на памятник Катьке вместе с Великом мастурбировал
Відповісти
|
 |
Тупой ишак, ты это читал?
Оккупанты атаковали ночью Одесскую область ракетами «Калибр», «Оникс», Х-22 и Х-59, а также дронами-камикадзе Shahed-136. Удалось сбить 14 ракет и 23 беспилотника.
Відповісти
|
 |
Читай внимательно, упертый ишак! "кораблями и наземной инфраструктурой"
П-800 «Оникс» (Индекс УРАВ ВМФ — 3М55, экспортное наименование — «Яхонт», по классификации МО США и НАТО — SS-N-26 Strobile) — советская сверхзвуковая универсальная противокорабельная ракета среднего радиуса действия, предназначена для борьбы с надводными военно-морскими группировками, одиночными кораблями и наземной инфраструктурой в условиях сильного огневого и радиоэлектронного противодействия.
Відповісти
|
 |
ПнАлВч, у тебя ещё более-менее получается про ДТП писать, но в остальных вопросах ты полный профан;))
Відповісти
|
 |
Нарешті, відбій повітряної тривоги. Подяка Повітряним Силам!
Відповісти