artville1

Переможний дебют: жіночий футбольний клуб з Одеси забив 17 м`ячів столичному “Атексу“

Жіноча футбольна команда SeaSters з розгрому почала виступи в Першій лізі. 5 голів на рахунку Даріʼї Івкової, ще 4 додала капітан Ольга Бойченко.

На четвертий місяць свого існування SeaSters мають в своєму активі вже два історичні дебюти. 26 серпня підопічні молодого наставника Євгена Додурича та спортивного директора Кирила Ковальчука (в минулому збірна України та «Чорноморець») дали бій «Колосу» в одній восьмій кубку України. Учасник вищої ліги виграв завдяки двом голам у другому таймі. А вже 2 вересня одеситки взяли старт в Першій лізі жіночого чемпіонату України.

Господарки поля протрималися 13 хвилин. Після чого нападниця одеського клубу Дарʼя Івкова забили три мʼячі поспіль. Підсумок першого тайму — 0:9. У другому таймі SeaSters забили ще 8 голів. 17:0 — 5 голів на рахунку Івкової, 4 забила капітан команди Ольга Бойченко. По два голи забили Крістіна Романова, Дженіфер Да Коста та Злата Новолоцька. Ще по разу відзначилися Ілона Стрельцова та Маргарита Кисельова. В актив цей матч може собі занести і захист одеситок. Гравчині «Атексу» не завдали по воротах Марії Анпілогової жодного удару.

Початок покладено. Та ще й який! По закінченню матчу клуб за новою традицією перевів 30 тис грн благодійному фонду «Корпорація монстрів».

Зазначимо, що домашні матчі SeaSters будуть грати на стадіоні «Чорноморець».

23:15 Одеські шаблістки посіли призові місця на етапі Кубка світу з фехтування
22:53 Відключили за борги? Частина міста в Одеській області залишилася без світла на шість годин (оновлено)
2
21:49 Більшість одеситів підтримують ідею уряду про скорочення третини міністерств
10
20:51 Спроба підкупу командувача оборони Одеси: суд виніс вирок
19:58 Удар по одеській багатоповерхівці: з`явився список загиблих
3
18:49 В Одесі на ремонт чотирьох ліфтів витратять понад 6,5 млн гривень
6
17:53 Туреччина не пропускає російські суховантажні судна з краденим українським зерном через Босфор
25
16:57 Сімейний мюзикл про Котигорошка, історія піаніста та «Карпатський вестерн»: що подивитися в Українському театрі (суспільство) фотографии
15:56 Краса і сила. Дівчата з Сил оборони України ламають стереотипи і збирають гроші для бойового підрозділу (фото) фотографии
8
14:58 Квіти та дівчата: одесит порадував по-весняному грайливими малюнками (фоторепортаж) фотографии
5
13:27 У глибокому ворожому тилу знову підірвали залізничний міст: чому це важливо?
25
12:33 На одеському пляжі знищили якірну міну (фото) фотографии
2
11:40 Первоцвіти і тепличні джунглі: одеський Ботсад зустрічає весну (фотозамальовка) фотографии