В одеській Аркадії руйнується спуск на пляж (фотофакт)
Спуск на пляж під рестораном «Крим» в одеській Аркадії руйнується. Як повідомляє наш кореспондент, ближче до підпірної стінки бетонна плитка просто провалилася — під нею утворилися вимоїни.
Сталося це кілька днів тому. Крім того, під плиткою виявилася пластикова труба, судячи з усього, водовідведення.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Вона ще зробить, не смертельно А взагалі- тупіше не буває. А тріщини то таке, не там предки Одесу заснували, треба було десь геть в степу, тоді б нічого не сповзало, з трамваями проблем теж не було б
Відповісти
|
 |
Ну может ресторан заделает, не забегаловка по ценам, могут и подлатать)
Відповісти
|
 |
Надо подождать, пока совсем провалится.
Відповісти
|
 |
а то, шо по всему фонтану море везде съело пляжи и плещется об стенку уже никто не видел этого?) скоро пляжей не останется в самом городе
Відповісти
|
 |
море проглотила берег, песка почти нету
Відповісти
|
 |
А труба, на канализационную похоже.Как подмыло
И акты уже есть.И штрафы выписаны.Для ливневки маловата.
Відповісти
|
 |
Та дрібниці ця трубочка! Вище де-небудь лежить ТРУБА! Коли грунти, повзучі «по жізні»!!! при насичені водою перестають терпіти, отаке і буває. Не здатні одеські грунти довго терпіти насильство. Запитайте будь-якого інженерного геолога. Ще давно колись водоканальщики рапортували- подали в місто 18 млн. м.куб, відкачали 12 млн. А де різниця? Чому стара Одеса стояла при царях і трохи пізніше і не валилася? А тому, шо тоді були ХАЗЯЇ будинків, які не допускали протікання і нормальної води, і фекальних, бо все питання було в ЦІНІ води. А при комуняках стало просто- лий побільше, аби рапорт партії був гарний.
Відповісти
|
 |
"подали в місто 18 млн. м.куб, відкачали 12 млн. А де різниця?" Ви шо не знаєте, хто в Одесі усю воду випиває?
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Боюсь ошибиться, но в Аркадии не везде были построены волноломы. За 60 лет эксплуатации городских пляжей их площадь действительно уменьшилась более, чем на одну треть. А иные вовсе размыты. Нужно намывать песок со дна моря или завозить его из Сычавки, например. И построить волнолом.
Відповісти
|
 |
Виглядає дуже перспективно. Якщо підійти до вирішення цієї проблеми широко і без вагань, цілком можна «намити» пару мільйонів.
Відповісти
|
 |
Абсолютно вірно. У нашому місті, біля моря, діють певні закони природи і цей факт необхідно враховувати, щоб необґрунтованість деяких очікувань, згодом, не перетворилася на виразку шлунка.
Відповісти