Подробиці вбивства високопоставленого офіцера СБУ: агентка рф в'їхала в Україну через Одещину
Нові обставини вбивства російськими агентами полковника Служби безпеки України Івана Воронича оприлюднив український журналіст Юрій Бутусов. Агентка на ім'я Нармін Гулієва в'їхала в Україну 15 травня з Молдови через пункт перетину Маяки-Удобне, що на Одещині, повідомив журналіст.
Її спільник Хагані Гулализада намагався перетнути офіційно державний кордон на тому самому пункті перетину 27 лютого, але отримав відмову та заборону на в'їзд до 2030 року. У базах даних українських правоохоронців він був зазначений як мафіозі. Отже Хагані згодом опинився в Україні нелегально. Вранці СБУ заявила, що ліквідувала нападників, які могли вбити полковника СБУ Івана Воронича. Резонансний злочин стався 10 липня у Києві. Полковник загинув від поранень на місці. 
Кілерів знайшли по гарячих слідах. За даними Бутусова, виконавцев вбивства був Гулализада, а його забезпеченням займалась Гулієва. Обидва мають паспорти Азербайджану, але насправді тісно пов'язані з кримінальними угрупованнями рф. Полковник Воронич — видатний офіцер українських спецслужб. Відомо, що він історик за освітою, але кар'єру зробив у СБУ. Починав у підрозділах захисту національної державності (управління та відділи «Т»), потім перейшов у контррозвідку. Під час АТО очолив таємниче 5-те управління Департаменту контррозвідки, яке нібито займається ліквідацією ворогів України, терористів. Саме цей підрозділ, за чутками, прибрав із дошки військового злочинця Арсена Павлова, відомого як Моторола: той особисто розстрілював українських військовополонених. На момент загибелі Вороніч був одним із командирів спецпідрозділу СБУ «Альфа».
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Этот гули#лилалипизти#зе я так понимаю норвежец, да? 🤣🤣🤣
Відповісти
|
 |
Не верю, у норвежцев другие фамилии, а этот скорее всего Xhuan Pedro-Pablo Guadalupe.
Відповісти
|
 |
« згодом опинився в Україні нелегально.» — тобто кордони відкриті?
Відповісти
|
 |
рабам запрещено бежать из концлагеря, но кто пытается сам войти тех не проверяют
Відповісти
|
 |
Сподобалося формулювання "
нападників, які МОГЛИ вбити полковника
», далі за текстом. Тобто затримувати і допитувати ніхто не збирався?
Відповісти
|
 |
писали, что они оказывали сопротивление. но никто точно не расскажет
Відповісти
|
 |
по фото видно, що з шалашу відстрелювалися!!!
Відповісти
|
 |
если бы я был командиром секретного подразделения по ликвидации вражеских шишек, то не ходил бы по двору от парадной к машине. а шифровался бы где-то на закрытой территории
Відповісти
|
 |
смотря на события со стороны, можно многое написать и сделать выводы, но: высокопоставленный сотрудник спецслужбы проживал по месту регистрации(?), не на конспиративной квартире, допустим, или закрытой от посторонних охраняемой территории, во время открытой войны — это, как минимум, фатальная неосторожность; и, каким образом второй предполагаемый диверсант проник на территорию страны, с объявленным военным положением? вряд ли на парашюте его забросили, значит границы — проникаемы и проницаемы? вопрос документов и денег. И, конечно же, с точки зрения операций контразведки, убийство агентов — это, как минимум, неблагоприятный исход, потому как обрывается цепь связей этих исполнителей, значит подобные инциденты могут быть повторены.
Відповісти
|
 |
Потому что наблюдается с самого начала «шапкозакидательство».. то у них чмони воюют, то ракет на 3 дня, то кофе в Крыму, то авиацию покрошили и все закончится. Льют людям в уши. Вот отсюда и бдительность притупляется. Так просто убрать полковника СБУ.. ну и «проник незаконно через границу» выглядит смешно) это он сколько то месяцев тут тусил еще, и никто его не проверял.
Відповісти
|
 |
Придурок, памперс Спирт, то, что ты лепишь каждый день новых клонов еще раз подтверждает хроническую кацапскую брехливость, спермоглотина.
Відповісти