|
23 жовтня 2025, 16:18 Читать на русском
Замах на Ганула: в Одесі російського агента засудили до 14 років в'язниціВирок у резонансній справі про замах на умисне вбивство громадських діячів Геннадія Бейбутяна та Дем'яна Ганула ухвалив Приморський районний суд. 43-річний мешканець Київщини Микола Майоренко отримав 14 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, повідомляє кореспондент «Думської». До повномасштабного вторгнення він працював у службі охорони однієї з фінансово-промислових груп рф, а згодом повернувся в Україну. Після початку повномасштабної війни російські спецслужбісти відновили з ним зв’язок і доручили знайти кілера. Прокурори довели, що Майоренко погодився організувати вбивство голови громадського формування Одеси Геннадія Бейбутяна за 80 тисяч доларів. Частину суми він мав залишити собі, решту — передати виконавцям. За інформацією СБУ, він отримав завдання з рф у 2024 році. За задумом ворога, ці злочини мали стати показовими вбивствами публічних діячів, які активно підтримували Сили оборони у війні проти агресора. Спочатку планувалася ліквідація Бейбутяна, а другою жертвою ворожого агента мав стати Ганул. У вересні 2024 року Майоренко знайшов потенційного виконавця, передав йому всю інформацію про жертву: спосіб життя, місце проживання та маршрути пересування. Згодом він запропонував тому ж виконавцю ще одне замовлення — вбивство Дем'яна Ганула за 100 тисяч доларів, передавши кошти на підготовку. Як повідомили в прокуратурі, під час судового розгляду обвинувачений повністю визнав свою вину. Нагадаємо, у жовтні 2024 року правоохоронці провели спецоперацію, інсценувавши вбивство Бейбутяна. Фото та відео «готової роботи» надіслали організатору, а інформацію про «вбивство» розповсюдили в медіа. Майоренко затримали 19 жовтня 2024 року одразу після того, як він отримав «докази» виконання замовлення. Під час обшуку у нього вилучили бойову гранату Ф-1 із запалом, а також підроблений паспорт громадянина України. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В мэрии новое назначение. По данным наших источников, вице-мэром стал генерал-майор СБУ Владимир Крыленко.
Он из Николаева. Последние пять лет на пенсии. По образованию он экономист, доктор экономических наук, профессор. В настоящее время занимает должность проректора Национального университета кораблестроения имени адмирала Макарова. Имеет Почетное отличие Одесского городского головы «Благодарность» (2008), Почетное отличие Николаевского городского головы «За заслуги перед городом Николаев» (2016), орден «За заслуги» III степени (2018). Читать дальше Всего в Одессе за последний период выпало 17 см снега, к утру осталось около 4 см. Читать дальше В Одессе развернуты дополнительные палатки для обогрева:
Продолжают работать Пункты незламності, установленные вчера: Читать дальше На Таирова удалось запустить котельные. В квартирах становится теплее.
Как у вас? Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Новые подробности по делу танкера-беглеца Marinera: капитану предъявили обвинение, судьба старпома-одессита неизвестна
Чтобы продержаться без света и отопления: одесситы могут получить «пакеты тепла»
Фотографии: Суп для соседей, гаджеты под присмотром и такса в свитере: 40 палаток ГСЧС пытаются согреть огромный район Одессы (фоторепортаж)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














