Відвідувача Суворовського ТЦК госпіталізували з травмою голови: чоловік помер у лікарні (оновлено)
Чоловіка, якого вчора вдень госпіталізували із Суворовського районного ТЦК, помер уночі в лікарні.
На відео, опублікованому раніше в мережі, видно, як чоловіка з травмами голови приводять до тями чоловіки у військовій формі.
Події відбуваються на внутрішній території військкомату, і люди, які перебувають там, на камеру підтверджують, що чоловік отримав травми під час нападу епілепсії. Через якийсь час видно, як чоловік непритомніє і його з шийним бандажем вантажать у карету швидкої допомоги.
У лікарні потерпілому діагностували закриту черепно-мозкову травму, забій мозку та епілепсію.
У поліції «Думській» підтвердили смерть чоловіка. Правову оцінку події правоохоронці обіцяють дати після того, як судмедекспертиза встановить точні причини смерті.
Ми звернулися до ТЦК за коментарем і очікуємо відповіді.
ОНОВЛЕНО О 17:55. Як повідомили «Думській» в обласній поліції, правоохоронці кваліфікували подію за статтею 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство (з позначкою «нещасний випадок»).
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
я все розумію, але ця операторка така шмоня. такі ж були у Донецьку у 2014-2015. така сама інтонація, говірка, зарозумілість. бо кацапи! вони не вміють правильно розмовляти. тільки матом кацапським та погрозами!
Работающие на рашистскую пропаганду ухилянты забили бухаря как мамонта. Когда ТЦК родит пресс-релиз, что это всё постановка, снятая на временно оккупированной территории?
Тут же не написано, что он был эпилептиком.Да судя по тому, что его защитники хотели отпоить водкой, он им и не был. Эпилептический припадок мог быть следствием травмы головы.
Скажу, для деяких, напевно, парадоксальну річ — в абсолютній більшості випадків, ми самі обираємо, як нам жити. А також, що не менш дивно, обираємо, як нам померти. Не буду багатослівним, як деякі «моралісти», які спекулюють на смертях, у своїх особистих інтересах і просто скажу, прочитайте книгу Кевіна Дж. Тодесчі «Едгар Кейсі та Хроніки Акаші» і багато чого, що раніше викликало у вас подив або почуття образи на долю, стане зрозумілим.
Представитель ТЦК должен показать служебное удостоверение при проверке документов: Кабмин утвердил форму Правительство утвердило форму служебного удостоверения, которое должны показать представители ТЦК при проверке военно-учетных документов граждан. Если такого нету, можно слать его куда подальше.