Постили фото руйнувань одразу після атак «балалайок»: в Одесі викрили адміністраторів мережі проросійських тг-каналів
Адміністраторів мережі проросійських тг-каналів, які пропагували «руский мір» і розміщували фото атакованих іранськими дронами та крилатими ракетами об'єктів, викрили в Одесі.
Вдома у фігурантів вилучили армійську форму рф, речі з ворожою символікою та комп'ютерну техніку, повідомляють правоохоронці.
Проросійські телеграм-канали розміщували фото з результатами повітряних ударів за кілька хвилин після влучення. Крім того, адміністратори створювали контент, що дискредитує українських військових та виправдовували агресію росії.
Особи адміністраторів встановили спільно СБУ та управління стратегічних розслідувань Нацполіції. Під час огляду техніки, вилученої у фігурантів, ідентифікували й тих, хто за гроші надавав фото та відео підтвердження наслідків ворожих ударів.
СБУ встановлює інших причетних та викриває «активних» користувачів каналів. А також перевіряє причетність спецслужб рф до деструктивної діяльності адміністраторів та власників ресурсів.
Після проведення всіх процесуальних заходів буде надано правову оцінку діям фігурантів.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
То есть эти животные думают, что если их сородичи по уму начали больше разрушать Одессу, то они сюда придут? Нет ватные чмони, это значит что кого то из вас убьет (что хорошо) а русня от бессилия толко и может что рушить украинскую жемчужину у моря.
Также в областной прокуратуре заявили, что просили суд избрать именно такую меру пресечения содержания под стражей без права внесения залога, чтобы обвиняемые не могли повлиять на потерпевшего или причинить ему вред.
В областной прокуратуре подтвердили, что потерпевший госпитализирован. Он является добровольцем, участником боевых действий и ранее получил ранения на фронте.