|
25 травня 2023, 10:13 Читать на русском
Продавали неіснуючі мопеди: двом жителям Одеської області загрожує до восьми років в`язниці (фото, відео)🤬 261 👍 80 🔥 5 ❤ 3 😁 3 👎 2 Двох жителів Татарбунар, які продавали в інтернеті неіснуючі мопеди, викрили правоохоронці Одеської області. Як повідомили в пресслужбі поліції регіону, шахраї розміщували оголошення на сайті, брали з покупців гроші за доставку товару поштою, а потім припиняли спілкування. У такий спосіб вони ошукали двох чоловіків, у яких виманили дві та три тисячі гривень. Зловмисниками виявилися жителі Татарбунар віком 24-х і 37-ми років. Старший уже був судимий за корисливі злочини. Під час обшуків за місцем проживання фігурантів поліцейські вилучили комп'ютерну та телефонну техніку, флеш-накопичувачі, гроші та банківські картки. Зловмисникам повідомили про підозру за ч.3 ст. 190 КК України. Їм загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі. Наразі правоохоронці встановлюють, чи є інші постраждалі від рук шахраїв. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) 28 липня 2025: П'яний на "Ягуарі" або гіпертонік? Звільнений топ-посадовець одеської поліції хоче повернутися на службу |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

















