|
1 грудня 2022, 12:12 Читать на русском
П`яним ганяв на незареєстрованому мопеді під час комендантської години: в Одеській області лихача оштрафували на 35 тисяч грнЖитель Болградського району, який нетверезим ганяв по селу на незареєстрованому мопеді під час комендантської години, заплатить 35 тисяч гривень штрафу. Крім того, за рішенням суду, йому заборонено сідати за кермо найближчі три роки, повідомили в поліції регіону. Суд визнав винним жителя Болградського району у нетверезому водінні незареєстрованого мопеда. Подія сталася у серпні цього року в селі Кубей. Патрульні зупинили 39-річного чоловіка на мопеді. При перевірці документів поліцейські встановили, що двоколісник незареєстрований, а водій нетверезий. До того ж він раніше вже притягувався до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Керманича перевірили на вміст алкоголю в організмі, перевірка показала 1,48 % проміле, що в рази перевищує допустиму норму. Це означає, що координація порушена, зір затуманений та виникають труднощі з пересуванням. Відносно правопорушника поліцейські склали два протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 6 ст. 121 КУпАП (керування водієм транспортним засобом, що не зареєстрований в Україні в установленому законом порядку) та ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою в стані алкогольного сп’яніння). СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Гостил в Одессе и участвует в испытаниях ПВО: испанский фрегат тестирует дрон-перехватчик
В Одессе появились «деревья памяти» в честь погибших военных и мирных жителей (фото)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














