|
22 березня 2024, 18:19 Читать на русском
Російські окупанти вдарили балістичною ракетою по Одещині: є влучання по інфраструктурі (оновлено)Ракетами обстріляли Одесу та область російські окупанти ввечері 22 березня. Як передають кореспонденти «Думської», у місті чули вибух. Залишайтеся в безпечних місцях до відбою повітряної тривоги. ОНОВЛЕНО О 18:40. За попередньою інформацією, є влучання в енергетичний об'єкт в Одеському районі. ОНОВЛЕНО О 19:15. «Ворог продовжує активну безпілотну розвідку з моря і знову застосував балістику по Одеській області. З тимчасово окупованого Криму вдарив, ймовірно «Іскандер-М», намагаючись знищувати інфраструктуру регіону. В Одеському районі, у місці влучання виникла пожежа, яку оперативно ліквідували. Інформація про постраждалих не надходила», — повідомляють Сили оборони півдня. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) 26 травня: По порту Одеси вперше вдарили занурювальні дрони: чекаємо на масовану та комбіновану атаку |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||







