Руководители одесского облавтодора решили уйти в отставку после совещания с главами РГА
0
Начальник Службы автомобильных дорог Одесской области Виталий Батурин и его первый заместитель Екатерина Шавырина написали заявления об увольнении.
Об этом на своих страницах в Facebook сообщили сразу несколько глав райгосадминистраций области, в частности, председатель Николаевской РГА Олег Варивода, Фрунзовской Дмитрий Франчук и Великомихайловской Владимир Слидзюк.
Фото - facebook, Дмитрий Франчук
«Вот так закончилось совещание со Службой автомобильных дорог, — написал Олег Варивода, опубликовав фото заявления Шавыриной.
«Увольнение — это лишь предупредительная мера против будущих нарушений, а со старыми грехами будут разбираться правоохранительные органы», — добавил он.
Главы РГА на совещании высказали свое недовольство относительно состояния дорог в области.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
0
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Отставки мало! Надо вернуть украденные наши общие деньги! Всё разворовали, поэтому дороги в области в таком ужасном состоянии. Такого состояния дорог ещё никогда не было!
Голова служби це не голова облавтодору, треба виправити назву статті. Служба це керуючий орган який отримує гроші, які не дають, і потім шукає підрядника, а Облавтодор це підрядник Служби. За останній рік Служба наймала виключно сторонніх приватнихпідрядників, Облавтодору ніякої роботи не давали. Я не розумію претензій голів РДА. Не було грошей на ремонти доріг з центрального бюджету тому і дороги погані. Щоб дорогі були відремонтовані треба по-перше фінансування ремонтів та реконструкцій, а по-друге треба нарешті реально обмежити перевізників щоб вони не могли перевантажувати свій транспорт! Захмарне навантаження на вісь вантажної машини вбиває будь яку дорогу, скільки б дорога не коштувала! Потрібно зупиняти перевантажений транспорт та змушувати власників перевантажувати надлишки з машин прямо на дорозі як це відбувається в США! Допустив перегруз — штраф це само собою, але далі ти нікуди не їдеш, чекаєш інший транспорт який забере в тебе надлишки вантажу! Потрібні зважувальні комплекси які мають працювати по всім дорогам біля шляхопроводів та мостів, які не можна оминути польовими дорогами! В Одесі зважувальний комплекс на Київській трасі недобудований та не запущений в роботу, мали бути датчики в асфальті які мали визначати машину з перегрузом і цю машину автоматично світлофорами-вказівниками на дорозі мали заганяти на зважування на комплекс. Все це недобудовано і не працює. В Миколаївський області водії практично б'ють працівників Служби автодоріг які поставили переносний зважувальний комплекс на дорозі. Місцева влада в першу чергу має зайнятись організацією роботи зважувальних комплексів щоб не було перегрузу вантажівок і тільки тоді можна вкладати гроші в ремонти доріг, бо інакше ці відремонтовані дороги знищать за кілька місяців.
Пан "Игорь" неплохо разбирается в устройстве системы, которая привела к отвратительному состоянию наших дорог. Да, перекос в распределении денег, который произошел на весах "личное-общественное", привел не только к этой беде. Но расскажу о том, как была перед местными выборами отремонтирована дорога "Коминтерново — Тилигул". Вышли мужики из села Кордон и начали самовольно, вручную, разделывать под ремонт ямы на асфальте. Они же внесли 50 тыс. гр. фирме, которая привезла горячий асфальт и заделала крупные ямы. Вслед за этим встрепенулись дачники, рыболовы и охотники и выразили готовность сдать деньги на ремонт доргоги. Но сдать не в руки аферистам, а на счет в банке с выдачей квитанции. Начальство района возглавить это движение не успело, но все же пособило тем, что подогнало технику и заделало остальные ямы — до самого Коминтерново. Вот так ямочный ремонт дороги в 12 км и вымучили. Потом я уже в отчете по Одесскому Горсовету узнал, что на дороги с продаж бензина была собрана сумма где-то 350 млн.гр.! А кто ее освоил? Где?
Дороги в населених пунктах ремонтуються місцевими органами влади без Облавтодору та Служби автомобільних доріг. Служба автодоріг та Облавтодор займаються тільки дорогами по області, за межами населених пунктів. Тому ті мільйони які витрачались в місті Одеса ніяким чином не потрапили в руки чиновників Служби чи Облавтодора і не потрапили на ремонт доріг в області. Міські гроші розподіляв мер Одеси і «обрані» компанії за ці гроші ремонтували дороги в межах міста Одеса.
Як правило на державну службу йдуть люди не бідні, які мають бізнес чи стабільні доходи. На 2000грн не проживеш. Тому треба ставити питання ширше, не тільки звідки в чиновників нові машини та квартири, а звідки в них ковбаса в холодильнику.
деньги были украдены еще до Батурина и Ко. а они лишь пешки в этой игре укравтодора-министерства. все прекрасно знают, что в область на ремонт дорог средства не выделялись из госбюджета уже длительное время, а теперь искать виноватых — полный бред. изначально надо рыть в киеве
Когда водитель на заправке спрашивает: "Почему нефть подешевела, а бензин дорогой?" Ему отвечают: "В цену бензина заложены расходы на содержание дорог". Так откуда мы ждем денег? Теперь Рада хочет пожаловать нам техосмотр. Зачем, спрашивается? А затем, чтобы поддержать материально медицину и блатные СТО. Но главное — содрать с нас "дорожный сбор". Так вот: нужно вносить деньги на наши местные дороги по факту ремонта через банк, а квитанцию показывать вместо дорожного сбора!
Абсент (фр. absinthe от др.-греч. x_mhiom полынь горькая) алкогольный напиток, содержащий обычно около 70 % (иногда 75 % или даже 86 %) алкоголя. Важнейший компонент абсента экстракт горькой полыни (лат. Artemisia absinthium), в эфирных маслах которой содержится большое количество туйона.
Ну не скажите, соль до недавнего времени употребляли исключительно только в пищу. а сейчас "соль" курят или нюхают, бес его знает. так что могут добраться и до элитных напитков. Наркоманы-те еще выдумщики.
Протестую! О каких дорогах вообще идет речь? Их у нас просто нет. Эти колеи с вкрапленными изредка осколками асфальта дорогами называться вообще не могут.
Уважаемый Т.А.! Давайте искать хоть толику позитива в каждом моменте нашего бытия.Например, вот на этой «трассе» свернуть в сторону нельзя, зато и заблудиться невозможно:
До цього треба ставитись спокійно, хтось все одно щось вкраде, або водій наліво відвезе машину гравію або асфальту, або виконроб візьме будівельну техніку з будівництва і поїде в сусіднє села на халтуру, щось викопати чи загорнути, або хтось з чиновників відкат візьме у підрядника, або матеріали буде продавати наліво. Це питання міліції/поліції ловити дрібних злодюжок. Якщо стоїть питання серйозного ремонту та реконструкції доріг в області то треба в першу чергу думати як якісно ремонтувати ці дороги, як зберігати ці дороги в справному стані після ремонтів, де брати на це гроші. Грошей які б дозволили утримувати дороги Одеської області в нормальному стані уряд не виділяв і це перша причина через яку роботи не проводились, а вже те що там хтось щось краде, це другорядне питання, яке можна вирішити заміною керівників та підрядників, головне гроші на ремонти, яких не було. Головна причина жахливого стану доріг — український уряд який 1,5 роки системно знищує Укравтодор, мільйонні борги, невиплати зарплати, фактична ліквідація окремих ланок виробництва, повна відсутність фінансування, відсутність державної політики в сфері утримування, реконструкції та будівництва доріг, ось як працює уряд Яценюка.
А рішення передати дороги на баланс місцевій владі це повний пістець, це повний розвал існуючої системи з непрогнозованими наслідками. Як місцева влада буде ремонтувати дороги, хто буде робити проекти реконструкції, хто буде їх перевіряти, де будуть брати технічну документацію на існуючи дороги, хто буде за цим всім слідкувати та перевіряти проекти та роботи підрядників? Дійде до того що в кожному районі буде свій райавтодор і своя проектна організація яка буде займатись ремонтами доріг і замість одного облавтодора ми отримаємо 25 маленьких райавтодорів і роздуємо штати в сотні разів — ідіотизм.
Пропонуєте чекати коли приїдуть ремонтники з обласного центру? Давайте також в районах ліквідуємо лікарні — бо хто зна як вони там лікують людей, як операції роблять.
Я пропоную професійно підходити до роботи. Для ремонту чи реконструкції розробляти проект, мати для розробки проекту необхідну документацію по дорогам, виконувати роботи силами кваліфікованих підрядників з відповідною ліцензією та досвідом роботи. Структура яка існує сьогодні, коли в кожній області є філія київського Укрдорпроекту, яка розробляє проекти ремонтів та реконструкції доріг, в кожній області є керуюча структура — Служба автодоріг яка розподіляє гроші на ті чи інші першочергові роботи в області, в кожній області є державний підрядник — Облавтодор який утримує по всій області районні дорожні експлуатаційні дільниці, виробничі приміщення з верстатами та обладнанням, асфальтові заводи, кар'єри та техніку. Сьогодні це все зламати дуже просто, але дуже дорого буде побудувати альтернативу. Нову структуру прийдеться організовувати за великі гроші, а райони самі таких грошей не мають.
Сотні врятованих мешканців та їхніх домашніх улюбленців, біженці з лівого берега та атмосфера взаємовиручки: репортаж із напівзатопленого Херсона(фото)