Кравоца Пространство



Румунія встановить понтонний міст на кордоні з Молдовою, щоб поліпшити транспортування українського зерна


Понтонний міст встановить Румунія на річці Прут, якою проходить кордон цієї країни з Молдовою.  

Він необхідний для поліпшення транспортування вантажів з України, переважно продовольства, повідомили в міністерстві транспорту та інфраструктури Румунії.  




Рішення про будівництво було ухвалено ще у вересні 2022 року за підсумками зустрічі в Бухаресті глав урядів обох країн.  

За словами держсекретаря румунського міністерства транспорту Іринела Скріоштяну, споруда з'єднає село Бумбета (Румунія) з молдавським містечком Леова. До 1944 року тут функціонував стаціонарний міст, але його підірвали під час наступу радянських військ.  

Надалі замість понтонного планується побудувати стаціонарний міст.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter


Новини по цій темі:





Потап Михалыч
А почему бы нет?
Везде где только можно надо восстанавливать логистику. Украина восстановила уже не менее 5 железнодорожных веток на Румынию и Польшу.
   Відповісти    
Жора с Адесы
Чем больше мостов, тем лучше. У всех  путей сообщения должны быть запасные варианты.
   Відповісти    
KATPAH
В случае шухера от Хутина по этому мосту братская Румыния Молдове может подбросить кое что нужное. Доброе дело
   Відповісти    
Александр Хоменко
Да да, коннечно, зерна, верю))
   Відповісти    
Валерий55
Благое дело! Зерно и только «зерно»! Зерно СВОБОДЫ!
   Відповісти    
   Правила



8 травня
18:34 Мільйони у схованці, гірчичник за корупцію та маніпуляції з автопарком: в Одесі призначили головного тепловика
16:30 Земельний «привіт» для Таїрового: начальника юруправління зробили стрілочницею у справі про п'ять гектарів для людей Януковича
1
14:37 Другий дім для ветеранів: як на Одещині захисникам допомагають повернутися до мирного життя (суспільство) фотографии
12:27 В Одесі вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні (фоторепортаж) фотографии
10
10:34 Вісім років у відпустці: суддю з Одеської області звільнили за регулярні прогули
25
08:44 Новий тариф на паркування біля моря: 60 гривень на годину або 10 тисяч на місяць і жодних шлагбаумів
21
7 травня
21:45 Сідниці з сосками, мухомори, фалоси та всілякі дивацтва: в Одесі демонструють еротичний арт (фото) фотографии
9
19:55 PROSTRANSTVO увійшло до ТОП-20 забудовників України за версією ЛУН (новини компаній)
2
19:19 Доктор наук із «непростим характером»: культурний департамент одеської мерії очолить декан журфака
12
17:51 Землетрус у партії «Довіряй справам»: чи зсувають Труханова з пєдесталу?
29
16:32 П'ять українців на борту: на Канарських островах бояться приймати заражений лайнер — людей евакуюють на човнах
12
Nuevas Sanjaras
14:40 Одеський фотограф представив в Італії знімки життя міста під час війни (фото) фотографии
16
12:33 Експрокурор часів Януковича з Одеської області готував вибухівку на замовлення рф і ховав її на кладовищі в Чернігові
58
10:24 Корупція в білих халатах: як на Одещині торгують інвалідністю та діагнозами
43
08:38 Борщ по-корейськи, у полоні льоду та порятунок пальця: як одесит в Антарктиці рибу вимірював фотографии
5




Статті:

Линии шезлонгов, бассейны и попытки расширить территорию: как одесские пляжи от Ланжерона до Аркадии готовятся к сезону (фото)

Разбор полетов: как единодушие доверяйцев, «слуги»-отступники и амбиции «мечтателей» ломали сессию

Barracuda украинского юга: как морпехи сами собирают дрон, ставший самым опасным водным хищником (фото, видео)





18:25
10 мая с 07:30 до 09:30, в связи с проведением соревнований, будет ограничено движение транспорта возле парка Шевченко.

улица Троицкая между улицами Канатной и Маразлиевской
улица Маразлиевская участок от улицы Троицкой до переулка Дмитрия Лесича
переулок Дмитрия Лесича пересечение с улицей Маразлиевской
переулок Дмитрия Лесича пересечение с улицей Маразлиевской

Читать дальше

17:20
В Таировской громаде разгорается громкий земельный скандал вокруг передачи 5,2 гектаров земли в центре поселка под застройку. Несмотря на то, что решение поссовета уже признали незаконным и участок вернули громаде, правоохранители продолжили выяснять, кто же стоит за таким вопиющим беспределом.

Подозрение в злоупотреблении властью получила начальник юруправления Ирина Милютина. Однако детали дела указывают на то, что чиновницу пытаются превратить в классического «стрелочника»: еще в январе 2022 года чиновница официально предупреждала руководство о незаконности схемы и возможных последствиях.

Читать дальше

16:11
ТЦК избили мужчину с инвалидностью в Одессе. Вот рассказ его отца.


15:02
PROSTRANSTVO увійшло до ТОП-20 забудовників України за версією ЛУН

Попри повномасштабне вторгнення та енергетичну кризу, українські девелопери продовжують здавати житло. Згідно з новими даними аналітичної платформи ЛУН, за період з середини 2022-го до кінця 2025 року в країні ввели в експлуатацію майже 250 тисяч квартир.

Читать дальше

14:06
Что такое 8 и 9 мая для одесситов? Спросили у жителей нашего города.


13:11
Судья 8 лет не появлялась на работе и только сейчас ее уволили

Высший совет правосудия уволил судью Белгород-Днестровского суда Наталья Чебан.

Читать дальше

13:03
ВІДБІЙ повітряної тривоги
1951


12:57
Чисто на данный момент
27


12:43
Визирка
431541




Ми використовуємо cookies    Ok    ×