стикон1пк

Збірна України не змогла здолати команду Англії у Лондоні

0

Збірна України не змогла здолати команду Англії у відбірковому матчі Євро-2024.

Гра, яка відбулася у неділю, 26 березня, на знаменитому стадіоні «Вемблі» в Лондоні, завершилася з рахунком 2:0.

Рахунок у матчі на 37 хвилині відкрив форвард Гаррі Кейн, котрий цього ж дня отримав «Золоту бутсу» як найкращий бомбардир в історії англійської збірної. Гол у ворота української команди став для Кейна 55-м.

Уже через три хвилини рахунок став 2:0 на користь англійців. Другий м'яч у ворота української збірної на 40 хвилині гри забив нападник Букайо Сака.

Зазначимо, що напередодні гри міністри закордонних справ України та Британії Дмитро Кулеба і Джеймс Клеверлі посперечалися про результат матчу, і тепер голова нашого МЗС винен британському колезі пляшку українського вина.

0

Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter

Новини по цій темі:

Неравнодушный
Рахунок по грі. На майбутнє треба такі спортивні події транслювати на загальнонаціональному каналі щоб всі бажаючі могли подитивися.

Люди хочуть дивитися спортивні змагання, а у нас по всіх каналах одне й те саме. Треба і фільми показувати, і спортивні змагання хоча б за участю наших спортсменів. Тим більше, що є що показувати.