Останні сім вулиць, які не відповідали вимогам Закону про деколонізацію, що нещодавно набув чинності, перейменували в Доброславській громаді Одеської області. За таке рішення проголосували депутати місцевої ради, передає кореспондент «Думської».
У самому Доброславі колишня вулиця Мічуріна стала вулицею Степана Бандери, Шостої армії — Європейською, а Григорівського десанту — Героїв УПА. У селі Кремидівка замість вулиці Гагаріна з'явилася вулиця Захисників України, вулиці 715 авіаполку та Гоголя перейменували на вулиці Українських добровольців і Павла Чубинського. Немає більше вулиці Гагаріна і в селі Старі Шомполи. Зате є вулиця Григорія Сковороди. На цій сесії завершено велику роботу зі зміни назв, розпочату 2016 року. За сім років перейменовано понад 30 вулиць у населених пунктах громади. За словами Доброславського селищного голови Людмили Прокопечко, тепер усі вулиці громади мають назви, пов'язані з нашою історією, українськими подіями та героями. «Ще кілька років тому в нас з'явилася вулиця Героїв АТО, вулиця Лицарів Зимового походу та вулиця 28-ї Бригади. Ми давно хотіли перейменувати ці сім вулиць, але вони не підпадали під Закон про декомунізацію. Однак Закон про деколонізацію, який нещодавно набув чинності, дав нам можливість покінчити з радянськими подіями», — розповідає Людмила Прокопечко.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Дуже добре! Лише українські герої, письменники, науковці та українська історія! До речі, в Одесі теж потрібна вулиця Бандери, Шухевича та УПА! Все, що пов'язано з росією та російською імперією, має зникнути з України! Залишитися хіба що в історичних брошурках.
Відповісти
|
 |
А в Одессе боятся назвать улицу имени Бандеры?
Відповісти
|
 |
Одесса заговорили на украинской мове, никогда не ожидал, но приятно удивлен. Сам, конечно, учусь. Так що, звиняйте, якщось не так!
Відповісти
|
 |
я, як і всі одесити, вчив українську мову в школі. хоч я тоді в ті далекі 90-ті і не спілкувався нею, але з 2013 почав все частіше і частіше. у мене у товаришів на роботах, директора видали наказ спілкування з клієнтами лише українською мовою. і це приємно! зараз у магазинах лише українська мова. часом навіть починає дратувати російська мова. коли чуєш її, таке відчуття що поруч кацап чи орк стоїть. ось така мерзенна огида до російської мови.
Відповісти
|
 |
Читаю я вас, и диву даюсь, это точно одесское СМИ, а не львовское!! ?
Відповісти
|
 |
ах да, тут кацапську крошку не роздають і 100 грам не наливають. час кацапів та ватників в Одесі вже минає. вони зникнуть, як роса на сонці!
Відповісти
|
 |
Чомусь багато хто вважає, що в львовській області одні патріоти, а в одеській більшість русофілів. Насправді, серед львів'ян досить, м'яко кажучи, пристосуванців, а серед одеситів багато патріотів. Тому приклад 2 травня 2014-го року. І зараз, на жаль «ухилянтів» з львівської області за кордоном, на мій погляд, не меньше, а можливо і більше ніж з одеської.
Відповісти
|
 |
Это когда 42 человека сожгли ЗАЖИВО, а потом сказали что они сами себя подожгли!! ?
А что в этом патриотичного и хорошего, если не секрет?
У вас точно с головой всё нормально???
Відповісти
|
 |
дурень, ці кацапи, ватники та сепари, самі себе спалили. бо не вчили техніку безпеки! вони притягли до будівлі профспілки 4 ящики з коктейлями молотова, які до цього робили і зберігали в наметах на кульковому полі і один із ящиків там же в них і спалахнув. в результаті, більшість цих сепарів просто пригоріли від їдкого, отруйного чорного диму.
Відповісти
|
 |
Нет, это тогда когда мокши ох**ли настолько что стали убивать одесситов на их улицах города из огнестрела, и получили достойный ответ. В тот день Одесса была спасена от ордынской навалы. Слава героям, давшим бой ватной нечисти.
Відповісти
|
 |
До речі, перечитав коменти індивідуума з ніком Айшма-дев. Кончене брехло, брехню котрого можна перевірити просто прочитавши Вікіпедію. Не цій свині судити і оцінювати українців.
Відповісти
|
 |
А в чём именно, и где я соврал???
Можно конкретно?
И желательно без Википедии, своими словами!
Відповісти
|
 |
1. Исказил реальное отношение мокшей к Бандере. 2. Исказил события 2 мая, умолчав что события в доме профсоюзов предшествовало нападение на одесситов в центре города. 3. Поставил под сомнение принадлежность регионального сми, тем самым исказил действительность, что якобы только во Львове могут относиться к Бандере как к герою Украины. И тд и тп. Классический ватный поц, враг своей собственной страны, марионетка, на подтанцовке у агрессора, либо вообще бот из Саратова. Авка с Дьяволом полностью соответствует сути.
Відповісти
|
 |
Гагаріна та Мічуріна можно було б і не чіпати. Ці люди зробили внесок у розвиток всього світу, а не лише імперії. Та і Григорівський десант це герочна сторінка яку не варто просто так виривати.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Не удачная цитата. В Польше были свои "бандеровцы" — "Армия крайова". Польша так же чтит своих героев. В центре Варшавы есть музей, посвященный этим бойцам. Они так же как и УПА воевали за свою страну.
Відповісти
|
 |
Эти "герои", начали восстание в Варшаве, когда к ней подходила Красная Армия
Причём специально, чтобы не пускать советские войска в столицу!
Правда непонятно на что они рассчитывали, зондеркоманды СС, Абвера, и Гестапо, раздолбали их в пыль, и из-за них, погибла ещё огромная куча ни в чём неповинных поляков
А уроженец Варшавы, маршал и дважды Герой Советского Союза — Константин Ксаверьевич Рокоссовский, стоял на левом берегу Вислы, смотрел как гибнут эти дебилы, губя и мирных жителей, и говорят впервые за всю войну прослезился
Так что НАХЕР таких "героев"!!!
Відповісти
|
 |
Тупая Спиртовая ватная шавка, все было наоборот, Рокоссовскому дали команду стоять и смотреть как гитлеровцы убивают поляков
Відповісти
|
 |
К.К. Рокоссовский не прослезился а просоплился. Тяжело быть ватником на кремлевском мордоре. Все тобой задницу подтирают, а потом, после использование выбрасывают на помойку.
Відповісти
|
 |
Вот "Армия Людова", была нормальной, и адекватной! Но такие как ты, и тебе подобные, в том числе и среди пшеков, её вспоминать не любят
Відповісти
|
 |
Кацапскинская Спиртовая шавка, откуда ты можешь знать мнение поляков из своей шестой палаты на Воробьёва 9?!
Відповісти
|
Правила
|
|