Із селища Котовського до Чорноморки: одеський трамвайний маршрут «Північ-Південь» продовжать до 16-ї станції Люстдорфської дороги
Трамвайний маршрут «Північ-Південь» продовжать до 16-ї станції Люстдорфської дороги, тобто до Чорноморки. Відбудеться це вже 29 липня, повідомляє офіційний сайт КП «Одесміськелектротранс».
Таким чином, трамвай №7 курсуватиме між вулицею Паустовського і Чорноморкою (Люстдорфом). Протяжність маршруту — 33,2 км, час - 2 години 20 хвилин, а інтервал руху — 7-8 хвилин. Як стало відомо «Думській», для реалізації цього плану «Одесміськелектротранс» буде змушене кинути на маршрут щонайменше 40 вагонів, а це третина всього рухомого складу підприємства на сьогодні. При цьому до кінця серпня відбудуться істотні зміни в роботі низки інших маршрутів. Так, трамвайний маршрут №12 зріжуть до формату «Слобідський ринок» — «Херсонський сквер», там ходитимуть буквально кілька вагонів. Натомість маршрут №15 подовжать, тепер він бігатиме між Слобідським ринком і Олексіївською площею, як це вже й було під час ремонту трамвайних комунікацій на Преображенській і Софіївській.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
трудно менять, ничего не меняя, но мы будем это делать! (с) Не буде тісно такому траму в Чорноморці? Тепер дорога з РП/Бурбалки на Таїрова стане вдвічі дорожче, красота Як це може один! трамвай при довжині маршруту майже 4 км буде пробігати за 16 хвилин при горбатій лінії, де місцями вагон повзе, а не їде?
Відповісти
|
 |
Такі довжелезні маршрути з таким заявленим інтервалом не для нашої країни взагалі, не для Одеси з нашими порядками на дорогах. Поставить чмо чи чмона своє корито на рейку і плакали всі ці графіки
Закінчиться поверненням до старої схеми.
Відповісти
|
 |
О, чмоня відмітилася! Значить, є таке добро в Одесі?
Відповісти
|
 |
Бредовый маршрут на котором никогда не будет 40 трамваев. Зачем колесить по Черноморке 40 трамваями? Ежу ясно, что нужны маршруты ПосКот -Центр и Таирова — Центр, Черноморка- Вокзал. То есть так, как и было. Просто нужны трамваи на них, а не начерчивание бредовых проектов.
Відповісти
|
 |
А я предлагаю совершенно новый и востребованный маршрут — Центролит — рыбпорт, пусть попробуют и выборы в кармане
Відповісти
|
 |
Идиотский проект от казнокрада Трупанова. Если раньше 7-й трамвай «ходил» стабильно по графику, потому что на маршруте от Пересыпского моста до Паустовского трамвайные рельсы отделены от дороги, то теперь пробки на Преображенской, где трамвайные рельсы находятся на проезжей части, будут сбивать график движения этого экскурсионного маршрута.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Идиот в шляпе, ты написал такой бред, что и сам не разберёшь. Где ты видел "пробки" на ул. Преображенской? Тем более, что из 6-й палаты тебя ещё не выписали. Этот маршрут уже был задействован с 2022-го года, но из-за проседания трамвайного полотна на сп. Маринеско временно не работал.
Відповісти
|
 |
Идиотина без мозгов, как ты можешь видеть, что творится на улице Преображенской, из своей 6-й палаты несуществующего Суворовского района и каким боком ты к этому трамваю, если ты лечишься в стационаре ПНД на Воробьева, 9?;)
Відповісти