|
24 червня 2024, 16:40 Читать на русском
Біля в`їзду на одеський пляж компанія поламала шлагбаум і вкрала гроші з каси контролерівКомпанія молодих людей поламала шлагбаум на дорозі, що веде до парковки біля пляжу Ланжерон увечері 23 червня і затіяла бійку з охоронцями. У поліції повідомили, що постраждав 18-річний співробітник приватної охоронної фірми, який чергував у будці біля шлагбаума, а також двоє контролерів із комунального підприємства. Також під час бійки один із нападників проник у будку і витягнув там із каси шість тисяч гривень. Після цього нападники втекли з місця інциденту. Поліція встановила особу одного з них - це 36-річний одесит. Правоохоронці розшукують учасників нападу. Відкрито кримінальне провадження за 186-ю статтею Кримінального кодексу України (грабіж). Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 8 травня: Новий тариф на паркування біля моря: 60 гривень на годину або 10 тисяч на місяць і жодних шлагбаумів 27 квітня: З бомбосховищами і плиточкою: в Одесі стартували роботи з будівництва меганабережної (фото) 20 березня: Плитка, 650 лавок, а пандуси почекають: одеська мерія дала добро на мільйонну реконструкцію набережної |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||




















