Україна запропонувала вивозити зерно через територіальні води Румунії та Болгарії
Після виходу росії із зернової угоди та оголошеної Володимиром Зеленським ініціативи продовжити проєкт без участі країни-агресора, Україна запропонувала прокласти новий морський маршрут територіальними водами Румунії та Болгарії. Про це заявив посол України в Туреччині Василь Боднар.
Він зазначив, що Україна продовжує переговори з ООН і Туреччиною для відновлення роботи зернових коридорів. У разі забезпечення проходу суден через прибережні води двох сусідніх країн, посол зазначив, що міжнародне співтовариство повинно «взяти на себе відповідальність і гарантувати Україні його реалізацію».
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Коментар отримав забагато негативних оцінок
|
Окончание «зерновой сделки» начинает обрастать проблемами для Украины — страна будет терять деньги.
Так, власти «братской» Польши уже заявили, что не поддадутся давлению и не позволят дестабилизировать свой рынок сельскохозяйственной продукции поставками с Украины из-за последствий остановки зерновой сделки.
«Мы точно будем жестко защищать польский рынок», — сказал премьер-министр Польши Матеуш Моравецкий, заверив, что если говорить о транзите, то Польша будет помогать Евросоюзу в сложившейся ситуации, отстаивая при этом свои интересы. «Вместе с тем мы придерживаемся позиции, что это не может привести к дальнейшей дестабилизации польского сельскохозяйственного рынка», — отметил он.
По его словам, «задача Еврокомиссии, американской администрации — выработать подходящие механизмы экспорта украинского зерна». «Мы можем сыграть конструктивную роль, но нас не будут принуждать открыть наш рынок во вред интересам польского фермера», — подчеркнул Моравецкий.
Для понимания проблемы: экспорт украинской аграрной продукции только в Польшу в I квартале 2023 года составил $652 млн. Но после того, как отечественное зерно едва не обрушило весь еврорынок, польские фермеры (а вместе с ними их коллеги из Словакии, Венгрии, Румынии и Болгарии) раз за разом озвучивают все новые претензии к украинской сельскохозяйственной продукции. И, если Польша солидарна с Украиной по военным вопросам, то по экономическим и социальным (как тут не вспомнить требование Варшавы от Киева признания вины за истребление украинскими националистами польского населения Волыни во время Второй мировой войны) — дела полный «швах».
Відповісти
|
|
В топку таку "зернову угоду". Якщо хтось і отримував від неї прибуток, то точно не наші аграрії. А ти, сєпарок, тікай на болота і там скавчи як побитий пес про "постановочну Бучу". Там тебе з радістю вислухають, може ще й пакунок прострочених пельменів подарують.
Відповісти
|
|
Україна аграрна держава і 70% зерна останні роки йшло на експорт і наші аграрії мали деякий прибуток, бо інакше не сіяли на цей рік! А от якщо зерно не буде куди продати, то вже цієї осені нічого не посіють і наступного року ми будемо або утилізувати (а це теж гроші !), або їсти зіпсоване зерно, бо більшість наших елеваторів не пристосовані для довготривалого зберігання!
Відповісти
|
|
/і наші аграрії мали деякий прибуток/ От саме в цьому і справа — "деякий", щоб не порозбігалися. Нам багато чого треба експортувати, не тільки зерно.
Відповісти
|
|
Так що, ваша пропозиція як "іксперта" — нічого не сіяти?
Відповісти
|
|
Моя пропозиція як "іксперта" — треба шукати інше вирішення проблеми (для цього є справжні експерти). "Зернова угода" виявилася тимчасовою і ненадійною, а також залежною від "хотілок" кремлівських щурів.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
|
Минобороны рф заявило, что с 20 июля все суда, следующие в акватории Чёрного моря в украинские порты, будут рассматриваться как потенциальные перевозчики военных грузов ▪️Страны флага таких судов будут считаться вовлеченными в войну на стороне Украины, подчеркнули в минубийств рф ▪️Ряд морских районов в северо-западной и юго-восточной частях международных вод Черного моря объявлены временно опасными для судоходства — Минубийств рф.
Відповісти
|
Правила
|
|