|
30 вересня 2022, 16:14 Читать на русском
Українські правоохоронці затримали в Балаклії двох зрадників, які працювали на окупантівДвох зрадників, які допомагали російським окупантам під час захоплення Балаклії на Харківщині, викрили співробітники Державного бюро розслідувань. Як повідомили у пресслужбі ДБР, одним із колаборантів виявився місцевий лісничий. Загарбники призначили його директором місцевого лісгоспу і чоловік допомагав організовувати вирубку дерев для укріплення позицій окупантів. Після звільнення Балаклії він переховувався, але правоохоронці встановили його місцезнаходження та затримали. Другим зрадником виявився колишній правоохоронець, який після приходу окупантів отримав посаду у так званій «народній міліції». Чоловік патрулював та охороняв адмінбудівлі, в тому числі й ті, в яких розміщувалися представники окупаційної адміністрації. Обом колаборантам повідомили про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В Одессе уже долгое время проблемы со светом в результате российских ударов по энергетической инфраструктуре. Мы спросили у жителей города, пользуются ли они зарядными станциями.
переходите на страницу зоопарка в Facebook и ставьте лайк под фото понравившейся пары: победителем станет пара, чьё фото наберёт наибольшее количество отметок «нравится». Читать дальше Читать дальше В результате ночной атаки на Одессу зафиксированы повреждения промышленного объекта. Также взрывной волной выбиты окна в религиозном сооружении.
Что касается жилого фонда повреждения минимальные. Коммунальные службы уже отработали на местах и оперативно устранили последствия. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||








