Українці за рік стали менше довіряти Зеленському, авторитет армії залишився максимально високим
Абсолютна більшість (96%) українців зберігають довіру до військових. За рік цей показник не змінився. Головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному довіряють 88% громадян. Такі результати соцопитування опублікував Київський міжнародний інститут соціології.
Також залишився незмінно високим рівень довіри українців до волонтерів — як і рік тому він на рівні 84%. Водночас істотно знизилася довіра українців до представників державної влади. Президент, верховний головнокомандувач Володимир Зеленський порівняно з груднем 2022 року втратив 22% народної довіри — тоді йому довіряли 84% респондентів, а зараз 62%. При цьому рік тому не довіряли йому 5% опитаних, а зараз — 18%. Водночас у Зеленського залишається позитивний рейтинг, в інших представників керівництва країни справи значно гірші. Верховній Раді зараз довіряють лише 15% українців (рік тому — 35%), при цьому 61% не довіряє. Довіра до Кабінету міністрів впала з 52 до 26%, а недовіра зросла з 19 до 44%. На самому «дні» — суди і прокурори. Довіра до суддів за рік знизилася з 25 до 12%, а недовіра зросла з 34 до 61%. Прокурорам довіряють лише 9% респондентів (рік тому таких був 21%), а не довіряють 64% проти 32% роком раніше. «Наростання критики і зниження довіри до влади, найімовірніше, є наслідком, з одного боку, нездійснених очікувань на цей рік і, з іншого боку, претензіями щодо ефективності та прозорості діяльності. Важливо, що при цьому критика поки що не переростає у вимоги виборів (наразі абсолютна більшість проти будь-яких виборів), а також що більшість українців зберігають довіру Президенту. Президент зберігає високу легітимність, що безумовно потрібно для підтримання керованості державних інституцій у цей складний період і для проведення складних перемовин із Західними партнерами», — прокоментував отримані дані виконавчий директор КМІС Антон Грушецький.
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
До конца правления клоунов вечернего квартала осталось 105 дней
Відповісти
|
 |
Подобные обсуждения во время войны не стоят выеденного яйца и играют исключительно на руку агрессору.
Відповісти
|
 |
Звичайно, агресору підіграє. Війна та демократія несумісні. Тому на Думську лізуть кацапські провокатори та агенти фсб та брешуть.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Ой, Підгузнику, ти вивчив українську мову чи санітар навчив тебе користуватися яндекс-перекладачем. :))
Відповісти
|
 |
Спирт памперс, ти вилізло іншим клоном, щоб показати ще раз- ти справжнє дитя лейтенанта Шмідта, у кацапському блювотному кокошнику.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Памперс, тепер, коли ти нарешті освоїв перекладач, твоє ім'я стане «Підгузник», патріотично, по народному і нічого імперського. :))
Відповісти
|
 |
Памперс Спирт, так ти вже шукаєш родичів в кацапіі? Дитя лейтенанта Шмідта. Вони вже зачекалися тебе в черзі за дешевим алкоголем та брюквою. Стрінги вдягни перед зустріччю.
Відповісти
|
 |
Молодець, Підгузнику, швидко освоївся з новим ім'ям. :) Вибач, не до тебе зараз, поплюйся лайном перед дзеркалом. :))
Відповісти
|
 |
Памперс СПИРТ, ти знову ігноруєш ліки, які тобі прописали для душевнохворих. Дитя лейтенанта Шмідта ти мокшанське.
Відповісти
|
 |
Тому я й написав вже кілька разів, треба закрити коменти. З колаборантами немає про що дискутувати, тому коментарі перетворюються в срачі.
Відповісти
|
 |
Підгузнику, а про що можна дискутувати з божевільним зрадником, який любить Батьківщину з іншої країни. :))
Відповісти
|
 |
Як давно ти втік з голодної московіі, дитя другого піхотного полку та повії, памперс Спирт? Чому ти не поїхав до московіі зразу після 1991 роду а залишився в Україні, яку ти ненавидиш?
Відповісти
|
 |
Так порохоботи ж з кацапами працюють по однаковим методичкам!
Відповісти
|
 |
Порохоботи тайно зустрічалися в Омані з керівництвом россії? Ні, це зробив боневтік. А що сталося?
Відповісти
|
 |
В 23 году за волонтёров проголосовали 101%?
Відповісти
|
 |
Виноваты все:и Зеля и Залужный. Первый не смог жёстко разобраться с коррупцией, второй спрогнозировал скорую победу, без учёта реалий. Итог:начали соперничество, которое никому, кроме путлера не нужно.
Відповісти
|
 |
Залужный то тут причем к этом эстрадному игральщику хреном на рояле?
Відповісти
|
 |
/второй спрогнозировал скорую победу/ Це де і коли він її прогнозував? Пям'ятаю, як Залужний заявив, що йому потрібно для звільнення півдня України (осінь 2022). Бачу, що йому цього досі не надали (осінь 2023). То хто всрався?
Відповісти
|
 |
До марта 2022 года я Зеле практически не доверял. После марта это немного изменилось, возможно, на фоне того, что он остался в Киеве и не уехал на запад страны, в какой-то запасной командный пункт. Но с зимы прошлого года уровень моего доверия к нему стабильно на уровне плинтуса.
Відповісти
|
 |
Пройдет немного времени и людей, голосовавших за Зелю в 2019, практически не будет. Нет, они, конечно все вдруг не погибнут, они просто будут молчать о своём тогдашнем выборе. «Лишь бы не за Порошенко». Идиоты.
Відповісти
|
 |
Идиот это ты, не надо ставить себя выше кого то, я уверен, что от тебя пользы тоже ноль
Відповісти
|
 |
А голосували б, за Порошенко було б, все не так, як зараз!
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Звичайно, був би черговий Мінськ, здавання територій та заморожування війни. :)
Відповісти
|
 |
А чого твоя свинопсяча морда влізла знову в коменти, памперс Спирт, дитя повії та другого кацапського піхотного полку??
Відповісти
|
 |
Підгузнику, іди далі, одному тобі знайомою дорогою. :))
Ти дурний, нудний і передбачуваний, тебе навіть посилати не цікаво, бо ти й так уже там, на дні суспільства, жалюгідна й убога істота. :))
Відповісти
|
 |
Свинопес та підспівувач кацапській гидоті, Памперс Спирт, в СИЗО ти вперше в житті будеш, я сподіваюсь, давати правдивий звіт про співпрацю с московським фсб.
Відповісти
|
 |
Было бы намного хуже. Антипутенской коалиции не было бы, помощи оружием, боеприпасами, деньгами не было бы. Была бы обеспокоенность. Была бы серия сдач Украины в минске с меркель и гауляйтерами. Все как в 2014-2015. Он бы сдал всё Левобережье и Николаев с Одессой.
Відповісти
|
 |
Бредятина 100%. Сами то хоть верите в то что пишете?
Відповісти