Двох росіян та одесита, підозрюваних у хуліганстві зі стріляниною в центрі Одеси, відправили в СІЗО.
Як повідомили в поліції регіону, іноземців — без права внесення застави.
12 червня чоловіки відпочивали в ресторані, де між ними виникла сварка, яка потім переросла в бійку. Конфлікт продовжився на літньому майданчику закладу, де опоненти погрожували один одному ножами. А потім 29-річний одесит узяв з машини гладкоствольну рушницю і вистрілив у повітря, після чого втік.
Двох інших учасників бійки — громадян росії 32-х і 43-х років, поліція затримала на місці події, а для пошуків втікача оголосили план «Перехоплення». У результаті його теж затримали та вилучили зброю.
На місці події також знайшли два ножі та сумку з трьома ручними гранатами, дві з яких бойові.
Затримані росіяни вже притягувалися до кримінальної відповідальності, один із них був у розшуку за вимагання та викрадення людини.
Усім трьом фігурантам повідомили про підозру в хуліганстві (ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України). А одному з росіян ще й у незаконному носінні, придбанні та зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 263 ККУ).
За клопотанням поліцейських суд обрав підозрюваним запобіжні заходи: росіянам — тримання під вартою без права внесення застави, а одеситу — тримання під вартою з правом внесення застави.
Максимальне покарання, яке загрожує правопорушникам — до семи років позбавлення волі.