У Криму вибухнув склад боєприпасів: мешканців сусіднього села евакуювали (відео)
Вибух складу боєприпасів стався у селі Азовське (Qalay) Джанкойського району в тимчасово окупованому Криму, горить трансформаторна підстанція сусіднього села Майське.
Про це повідомляє голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров та росЗМІ.
«Поцілили в сховище боєприпасів, звуки від вибухів далеко прокочуються степом», — пише Чубаров.
Побічно цю інформацію підтверджують і російські пропагандистські ЗМІ, які заявляють про детонацію боєприпасів на півночі півострова та пожежу на підстанції в селі Травневе, що за кілометр від Азовська. Внаслідок займання постраждали як мінімум дві людини.
Місцевих мешканців евакуювали.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
А хто подивився хоча б мапу на Google.maps, мiг би й побачити, що село це - станцiя БЕЗальтернативного залiзничного шляху з Кримського мосту як до Сiмферополя, так i на материк на пiвнiч там ще й вздовж залiзницi склади( були), а може ще й довго так ЗСУ очiкуванний ешелон як раз снарядiв привiз. Так що«недаванi» АТАСМS хай собi й надалi лишаються недаваними. Доречi мiрялка на тих самих Google.maps дала десь 210-260 км.
У Ростовській області горять степи, вогонь перекинувся на будинки. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. за його словами, у Ростовській області, що найближча до Маріуполя, палають поля, а полум’я вже загрожує перекинутись на житлові квартали та заправки. Російське МНС не може загасили вогонь.
«Тисячі громадян РФ вже висуваються в бік мосту через Керченську протоку. Вас же попереджали одразу після Новофедорівки не затримуйтесь, їдьте з нашого Криму завчасно Ні, треба було Вам чекати на Джанкой», наголосив Чубаров. Надо чтоь ещё Гвардейское и Советское с детанировали.
В Одесской области пьяная многодетная мать задушила младенца во сне: суд дал условный срок
В Одесской области суд вынес приговор многодетной матери, по вине которой погиб новорожденный ребенок. Женщину признали виновной в убийстве по неосторожности и назначили условный срок. Установлено, что в день трагедии она употребляла алкоголь.
Установкой титановой пластины в черепе и приговором завершилась семейная драма, разыгравшаяся в Шабо.
Как установил Белгород-Днестровский суд, сын случайно метнул в отца тротуарную плитку, проломив последнему голову. За это отпрыск получил два года тюрьмы, но с испытательным сроком тоже на два года.
Жители Ленпоселка жаловались на отсутствие воды, после чего бывший глава Одесского райсовета Виталий Барвиненко резко раскритиковал депутата горсовета от «Доверяй делам» Олега Этнаровича. По данным «Думской», за критикой стоит давняя обида: Барвиненко не простил Этнаровичу поддержку Александра Ахмерова на пост лидера фракции.
Новый повод отказ депутата отвечать на сообщения жителей. Этнарович заявил, что «устал» от бесконечных сообщений, на что Барвиненко отреагировал саркастичным постом, призывая оформлять официальные обращения, которые рассматриваются до 30 дней.