|
30 квітня 2024, 09:28 Читать на русском
В Одеській області оголошено день жалоби за загиблими внаслідок вчорашньої атакиДень жалоби у звʼязку з загибеллю пʼяти людей, внаслідок вчорашньої російської атаки, оголосили 30 квітня в Одеській області. Про це повідомив голова ОВА Олег Кіпер. Нагадаємо, ворог вдарив ввечері по місту ракетою «Іскандер-М», в результаті чого в Палаці студентів Одеської юракадемії почалася масштабна пожежа. Наразі в лікарнях залишаються 23 людини, четверо з яких в дуже важкому стані, у тому числі чотирирічна дівчинка. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) 26 травня: По порту Одеси вперше вдарили занурювальні дрони: чекаємо на масовану та комбіновану атаку |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||









