В Одесі 2 травня правоохоронці посилять патрулювання центру міста
Співробітники поліції, Нацгвардії та інших правоохоронних органів виконуватимуть посилене патрулювання центру Одеси на дев'яту річницю трагічних подій 2 травня. В обласній поліції повідомили, що прохід на Куликове поле буде відкрито, але охочі туди потрапити повинні будуть пройти через пропускні пункти і пред'явити документи, що засвідчують особу.
Перед відкриттям Куликового поля, його обстежать вибухотехніки. У разі оголошення повітряної тривоги всі відвідувачі повинні будуть негайно пройти в найближчі укриття. Поруч чергуватимуть бригади швидкої допомоги та рятувальники. «Правоохоронці зроблять усе, щоб забезпечити правопорядок і безпеку мешканців та гостей міста в день дев'ятої річниці подій 2 травня в Одесі. Закликаємо всіх із розумінням поставитися до тимчасових обмежень, не нехтувати сигналами про небезпеку, уникати скупчень людей», — заявив в.о. начальника ГУНП в Одеській області Іван Жук.
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Неужели есть еще ватники, которые не поняли, что «русский мир» — это смерть?
Відповісти
|
 |
Есть, оказывается. И настолько упоротые, что только убивать. Вот недавно одного в Южном взяли
(Это ж какой надо быть сволочью, что бы сливать инфу врагу??!! )
Відповісти
|
 |
Куліковська трагедія навчила патріотичну молодь України продумувати свої вчинки на майбутнє, не реагувати на ревнощі, заздрість, обман.Думати не тільки про себе, та оточуючих людей, а про соціально-політичну ситуацію країни.Співчуваю рідним і близьким загиблих одеситів у цій оманливої, провокаційної і зрадницької битві.
Відповісти
|
 |
А в чому там трагедія? В тому, що Одесу не перетоворили на якусь падлючу ОНР? Чудово що у ватників і агентів ФСБ нічого не вийшло. Це зберігло життя кожному другому мешканцю міста.
Відповісти
|
 |
Это гермафродитный ватный клон Спиртовой шавки, поэтому оно ватой бредит
Відповісти
|
 |
Трагедія у загиблих одеситах, котрих не впевнили у незламності України і українців.У зрадництві українських військових і поліцаїв,котрі не попередили кровопролиття.А хто там був начальником одеської поліції і військових-і куди вони всі поділися,нехай розбирається Зеленський.
Відповісти
|
 |
Поставити камери спостереження HD, ідентифікувати тих хто прийде, перевірити їх по соцмережах, (патріотичних хакерів у нас вистачає) і можна буде половину з тіх хто прийде закрити за сепаратизм.
Відповісти
|
 |
100% пробить по соцсетям и найдется многое четко по уголовным статьям.
Відповісти
|
 |
Ідіотів зараз забагато, у період рашисько-української війни я не бачу сенсу у камерах, перевірці документів, і агітації Куліковськоі трагедії 2014 року.Обстановка повинна бути буднього дня, а дебоширів і порушників порядку-арештовувати.
Відповісти
|
 |
Спирт, для начала,не прячься за очередным клоном, а покажи пример, пойди в СИЗО и дай показания о твоем отрицании вооруженной агресиии московии и ее оправдывании.
Відповісти
|
 |
Вася расеянская, тебе и твоим солаптникам устроют 2 мая прямо в твоем Лахта-центре, оставайтесь на местах))
Відповісти
|
 |
Віктор-памперс, і Раптор-труси Великої Арнаутськоі:ніхто не ігнорує рашиськоі агресіі.Але українські військові і поліцаї повинні, у першу чергу,переслідувати не свої міщанськи інтереси, а відпрацювати вітчизняний борг Україні, а потім мріяти про дівчат, чоловіків, фінансові винагороди, ріст по службових сходах, влади на плечах звичайних українців.
Відповісти
|
 |
Спирт блевотный засранный памперс, почему ты с 2014 года оправдываешь или отрицаешь вооруженную агрессию московии, выдумывая несуществующие гражданские войны в Украине, необходимость выполнения (исключительно Украиной) Минских соглашений и т.д? Твои предлоги, которые тождественны московской пропаганде, еще надо далее перечислять???
Відповісти
|
 |
Гермафродитная Спиртовая шавка, засунь свои труси после стометровки себе в анус и больше не смерди своими клонами, тем более гермафродитными!
Відповісти
|
 |
Буга-га, Спирт в дамское исподнее вырядился. Как ранее Велика "Надежда Надеждина".
Відповісти