|
10 червня 2023, 21:19 Читать на русском
В Одесі оголосили траур за загиблими під час нічної атаки окупантів😢 1074 🙏 30 ❤ 26 👍 23 💩 5 11 червня оголошено днем жалоби за загиблими під час нічної атаки російських окупантів на Одесу. Як повідомили в мерії міста, в результаті атаки безпілотників від вибухової хвилі постраждало 290 квартир у 11 будинках. Впродовж всього дня комунальні служби ліквідовували наслідки. До робіт було залучено 15 одиниць техніки та більше ста співробітників. Нагадаємо, в результаті нічної атаки загинули троє людей, ще 26 отримали поранення. Під час другої хвилі ворог вдарив по узбережжю області, внаслідок чого постраждали шестеро людей. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














