В центрі Одеси відреставрували старовинні склади Рабіновича: радянську символіку прибрали, але кондиціонери залишилися
Реставраційні роботи на пам'ятці архітектури, так званих складах Рабіновича, що на розі Пушкінської та Єврейської, нарешті завершили.
Тут не лише повністю відновили та пофарбували фасад, а й прибрали сліди варварської «реставрації» часів Радянського союзу, коли автентичний декор замінили зображеннями комуністичної символіки, передає кореспондент «Думської».
Крім того, за домовленістю з муніципалітетом, мешканці будинку перенесли зовнішні блоки кондиціонерів на дах, щоб не псувати фасад пам'ятки.
Як повідомив начальник управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради Олександр Авдєєв, єдиним, хто повернув залізні коробки на колишнє місце, виявився власник комерційного приміщення на першому поверсі.
«Жителі багато років чекали ремонту фасаду. Радісний фінал: місто виконало роботи. Вклали 10 мільйонів. Пам'ятка. Справжня окраса міста. Усі мешканці будинку вивели кондиціонери на дах. Так, довша траса, трохи більше коштів. Проте яка краса!» — написав у соцмережах Авдєєв. — А от власник комерційного приміщення на першому поверсі вирішив, що не потрібно витрачати зайві кошти і вліпив старі кондиціонери та ще й дренаж не відвів. Тож новий реставрований фасад хай мокне, кондиціонер — це такий вигляд для цього декору. А на місто і його вигляд плювати. Ось таке ставлення до нашої Одеси та її спадщини».
Нагадаємо, конкурс на ремонт фасаду ще до повномасштабного вторгнення виграла компанія «СК-ОМЕГА», яка запропонувала відреставрувати будівлю за 9 млн 350 тис. грн.
Будинок №31 на Пушкінській було побудовано 1848 року за проектом архітектора Каетано Даллаква.
За радянських часів будівлю неодноразово перебудовували. Зокрема, фасад доповнили ліпним декором із зображенням герба Української радянської соціалістичної республіки (щит із серпом і молотом у променях сонця, що сходить).
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Согласен. Есть у нас понаехавшие в Одессу так называемые "коренные одесситы". Они все болеют за оккупационные памятники, рассказывают, что это "наша история", и что зря убрали следы "«реставрації» часів Радянського союзу, коли автентичний декор замінили зображеннями комуністичної символіки". На самом деле это история имперской оккупации нашего европейского города.
Опять ты, Витек, громко перднул в лужу, пытаясь спроецировать свою сиротскую рогульскую биографию на других. 😃 В отличии от тебя, незаконнорожденного ублюдка, у меня есть и папа и мама, и я знаю всех своих родственников до четвёртого колена и могу показать их могилы на Втором Христианском кладбище. А ты, вместе с группой старперов, понаехавших в Одессу с различных сел и рождённых от шабашников с рашки, до сих пор страдаете детскими комплексами зависти к коренным одесситам, поэтому и пытаетесь стереть всю историю Одессы, переименовав улицы, разрушив памятники, уничтожив память о поэтах и писателях прославлявших Одессу и превратив некогда европейский город в столь близкое вам село Коцюбиев.
Хотя кому это я пишу, тупому имбецилу, без ума и фантазии, способному только как попугай, гордо распушив остатки полинявших перьев, повторять все то, что писали ему самому. 😄
Вони навіть залишили кондиционери на будівлі ) А зважаючи на потужну «якість» реставрації в Одесі, яку роблять руками, яки ростуть із дупи, то навесні побачимо артифакти цієї «якості» прямо на фасаді (((
То добре, що радянську та імперську символіку прибирають, але коли ж прибируть самого «янезналзаденьги» Авдєєва?Воно ж и на%уй місту непотрібно, сидять, жруть, їздять за наш рахунок, як той гідрометцентр. «А от власник комерційного приміщення на першому поверсі вирішив, що не потрібно витрачати зайві кошти і вліпив старі кондиціонери та ще й дренаж не відвів. Тож новий реставрований фасад хай мокне, кондиціонер це такий вигляд для цього декору. А на місто і його вигляд плювати. Ось таке ставлення до нашої Одеси та її спадщини».» А взагалі,той авдєєв потрібен місту?На цьому чорті клейма немає де ставити,такий він обізнаний за гроші.Як гараж знести між дощами десь на таїрова,воно знає,а як самовільне будівництво в центрі,воно-суко «не при делах». 10 лямів вклали,а китайці послали на%уй,бо в них там кухня.Давно.
Марія Ґаліна — письменниця, поетка, перекладачка, лауреатка літературних премій мешкала як в Одесі, так і в росії. Напередодні вторгнення вона з чоловіком вирішила повернутися жити в Україну, бо відчувала велику війну. Зараз вона працює культурною оглядачкою та пише українською, досі стоїть на сітках, бачила росію зсередини і розповіла про цей досвід життя в агресії та пропаганді. Дивіться та читайте інтерв’ю на Інтенті про Одесу у радянські часи, ностальгію старшого покоління, ігнорування російської культури та нову культуру.
Петрович, у тебя точно амнезия, сколько тебе, олигофрену, нужно повторять, видосики смотрят на YouTube или других видеохостингах, а здесь высказывают свое личное мнение по поводу конкретной новости.
Запомнил, дурачок? А лучше запиши, чтобы снова не забыть. 😁
Это здание только недавно ремонтировали и оно выделило намного лучше других как на Пушкинской так и по всему центру, выкинули деньги непонятно на что. Лучше бы подумали о соседнем пострадавшем памятнике архитектуры на Пушкинской 37 угол Троицкой 25, которое стоит без крыши и разрушается
Офтальмолог и член врачебно-военной комиссии в Одесской области забыла внести в декларацию имущество более чем на 10 млн грн
Врач не указала 10 квартир площадью от 31 до 64 кв. м, четыре нежилых помещения и земельный участок в селе Нерубайское. Речь идет о Любови Кожухаренко офтальмологе и враче ультразвуковой диагностики Захаровской больницы.
Вот так военные моряки очищают акваторию Черного моря от российских мин
Функционирование зернового коридора результат не только дипломатии, но и ежедневной тяжелой работы украинских военных. Моряки, водолазы, пиротехники проводят десятки операций, чтобы очистить путь для мирных судов.