Як передає кореспондент «Думської», ідеться про табличку на будинку 21 по проспекту Українських Героїв, буквально за квартал від будівлі СБУ.
Поліція вже працює на місці. Подробиці про кваліфікацію будуть пізніше, заявили в облуправлінні ГУНП.
Максим Чайка загинув 17 квітня 2009 року після нападу представників руху Антифа. Він отримав два ножових поранення і помер у лікарні. В атаці звинувачували втікача-зрадника Ігоря Маркова та його «Родину», а підозрюваний в убивстві Андрій Довгань одразу ж утік до росії.
Табличку встановили біля місця нападу на Максима.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Памlятки загиблим це історичні скарби рідних, близьких і друзів.Ці гроші, котрі вони витратили на спогади-вони могли їх витратити на навчання, подорожі, на допомогу живим. На сьогодні дуже багато принижених та скривджених-треба сконцентруватися на їх потребах, а померлі нас пробачать.
Біле-міцне, хочу з Вами посперечатися.Екстрасенси, релігійні фанатики та коханці зомбо-ящиків(телевізору)-відносяться до виду ледарів, котрі сподіваються на авось. Частіше їхні фішки:ви не сказали, ви не попередили, ви зрадили, ви не нагодували, ви не принесли, ви не навчили. Ви ще людина, котра потребує чиєїсь підтримки, вихователя, няньки чи прибиральника. На Вашому місті я б пішла на курси підвищення кваліфікації або заробила гроші на наукову літературу.
Небайдужій, людина повинна завжди залишатися людиною.Табличка могла бути неякісною, і скло тріснути від чого завгодно:ультразвуку, холоду чи перегріву, тощо.Чи ви були свідком мародерству?
дякую, прочитав, питань ще більше — багато посілань на те кім був постраждалий, та нема нічого, як це сталося чи були свідки та інши учасники інціденту, де матеріали розслідувань?
А чим вам не до вподоби Акрополь? Я там був, гарне місце, багато туристів. Ви мабудь хотіли сказати Некрополь? В перекладі "місто мертвих". А Акрополь, це просто місто на горі.
Установкой титановой пластины в черепе и приговором завершилась семейная драма, разыгравшаяся в Шабо.
Как установил Белгород-Днестровский суд, сын случайно метнул в отца тротуарную плитку, проломив последнему голову. За это отпрыск получил два года тюрьмы, но с испытательным сроком тоже на два года.
Жители Ленпоселка жаловались на отсутствие воды, после чего бывший глава Одесского райсовета Виталий Барвиненко резко раскритиковал депутата горсовета от «Доверяй делам» Олега Этнаровича. По данным «Думской», за критикой стоит давняя обида: Барвиненко не простил Этнаровичу поддержку Александра Ахмерова на пост лидера фракции.
Новый повод отказ депутата отвечать на сообщения жителей. Этнарович заявил, что «устал» от бесконечных сообщений, на что Барвиненко отреагировал саркастичным постом, призывая оформлять официальные обращения, которые рассматриваются до 30 дней.
Серія концертів видатного співака Артема Пивоварова в Одесі: перший вже сьогодні!
30 та 31 січня, а також 1, 3 та 4 лютого одесити та гості міста зможуть стати свідками великої музичної події. В Одеському театрі Опери та Балету Артем Пивоваров презентує шоу, в якому сучасна музика поєднується з величним звучанням оркестру НАОНІ та Хорової капели ім. Ревуцького.
Опечатанная котельная, проверки, уголовное дело и конфликт с зоозащитниками ситуация в Одесском зоопарке вышла в публичную плоскость. Городские власти и депутаты провели выездное совещание, активисты заявляют об угрозе для животных и несоответствии «евростандартам», администрация зоопарка говорит об информационной атаке.
Как и почему вчерашняя ситуация со светом на Одесчине повлияла на Молдову?
Власти республики заявили, что утром в субботу произошло падение напряжения на линии 400 кВ, что привело к отключению электросети. Света не было даже в части Кишинева. В результате блэкаута некоторое время не работали таможенные посты на украинско-молдавской границе: из строя вышли базы данных. После обеда, впрочем, все восстановили.