В Одесі мешканця Миколаївщини спіймали на купівлі психотропів: йому загрожує до трьох років ув`язнення32-річного мешканця Миколаївської області затримали одеські правоохоронці за купівлю та зберігання психотропів у великій кількості. Як повідомили у пресслужбі обласної поліції, зловмисник замовив заборонені речовини в Інтернеті, перерахував гроші через термінал та отримав адресу схованки. Поліцейські затримали його у Київському районі. Чоловік пояснив, що заборонені речовини придбав для себе. Експертиза показала, що у вилучених у правопорушника згортках знаходилося понад 11 грамів особливо небезпечних психотропних речовин PVP та п'ять таблеток МDМА. Слідчі повідомили фігуранту про підозру у незаконному придбанні та зберіганні психотропних речовин у великих розмірах без мети збуту (ч. 2 ст. 309 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 000 – 85 000 гривень) або позбавлення волі на строк до трьох років. Наразі поліцейські встановлюють, у кого чоловік купив психотропи. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||





