|
22 березня 2024, 08:57 Читать на русском
Ранкова атака окупантів: в області знеструмлено понад 50 тисяч абонентів, в Одесі ввели графіки відключеньБлизько 53 тисяч абонентів залишилися без електропостачання в Одеській області через ранкову атаку російських окупантів. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер. Він додав, що фахівці вже проводять відновлювальні роботи. У ДТЕК Одеські електромережі зазначили, що через пошкодження енергооб'єктів у регіоні в Одесі відбуваються стабілізаційні відключення за розпорядженням НЕК «Укренерго». Перевірити свою адресу можна за посиланням. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||









