maristella



На Одещині чоловік викрав трактор, щоб помститися фермеру за невиплату зарплатні


Поліція затримала жителя Подільського району, який прийшов на територію тракторної бази і, незважаючи на спроби охоронця чинити опір, завів трактор та поїхав.

У ГУНП повідомили, що трохи покатавшись на викраденому тракторі, фігурант кинув його в полі неподалік села. Таким чином він помстився місцевому фермеру, який не заплатив йому за польові роботи.

Трактор вартістю понад 700 тисяч гривень повернули власнику. Дії викрадача кваліфікували за 289 статтею Кримінального кодексу України, чоловіка ув'язнили під домашній арешт.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter




Morgot
Morgot 23 січня 2024, 15:08     +1      
"…Дії викрадача кваліфікували за 289 статтею Кримінального кодексу України…»

А не выплата зарплаты квалифицируется по какой статье? Или это так в порядке вещей?;) Было бы справедливо ещё и спалить этот трактор, чтоб потом подумал прежде чем не выплатить заработанное;)
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок
   Правила



20 червня
11:16 ЖК «Прохоровський квартал» виходить на фінішну пряму: STIKON відкрив продаж фінальної секції (новини компаній) фотографии
08:41 «Або зніміть хрестик…»: голова військової адміністрації поставив на місце керівника фракції «Довіряй ділам» в Одеській облраді
1
19 червня
21:47 Ліки від вигорання і крики китів: як окупований Тендрівський маяк ожив в одеському музеї, щоб рятувати душі (фото) фотографии
6
19:16 Пішла купатися на забороненому пляжі: на Одещині дівчинку віднесло в море фотографии
2
17:53 В Одесі відкрили 13 нових пляжів, поки люди скаржаться, що вільного піску на узбережжі не залишилося
6
15:55 Пригостив солодкою ватою, а потім поглумився: в Одесі п'ять років тривав процес у справі про зґвалтування 8-річної дівчинки — злочинець встиг одружитися
3
13:46 Ініціатива «ЄС»: на Одещині громади вимагають від Києва повернути гроші армії та встановити чіткі строки служби (політика)
4
11:08 Вбивця Ганула отримав довічне ув'язнення: одеській суд виніс вирок фотографии
30
10:45 Ранкова атака на Одеську область: одна людина загинула, ще четверо поранені, на автостоянці спалахнула пожежа фотографии
3
08:28 Один моряк загинув, ще п'ятеро поранено: дрони Росії атакували торгові судна на виході з портів Одещини
29
18 червня
22:00 Маскувальна сітка та скалічений білий рояль: в Одесі відкрився «Музей української перемоги» (фото) фотографии
17
20:16 У Затоці знову заборонили купатися: на пляжах з’явилися попереджувальні таблички, але готелі вже чекають на гостей фотографии
15
18:30 У Hawaii відбулася яскрава WhiteParty: піна, коктейлі та справжній вайб літа (на правах реклами) фотографии
1
16:43 «Вільного піску майже не залишилося»: одеситка показала, як лежаки та настили заполонили пляжі (відео) видео
6
14:25 Майже 140 млн євро, іспанці та чотири кримінальні справи: на Одещині хочуть збудувати диво-завод із переробки листя і гною
3




Статті:

Линии шезлонгов, бассейны и попытки расширить территорию: как одесские пляжи от Ланжерона до Аркадии готовятся к сезону (фото)

Разбор полетов: как единодушие доверяйцев, «слуги»-отступники и амбиции «мечтателей» ломали сессию

Barracuda украинского юга: как морпехи сами собирают дрон, ставший самым опасным водным хищником (фото, видео)





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?





Ми використовуємо cookies    Ok    ×