|
Найскладніша ситуація з електропостачанням після чергової ракетної атаки 26 січня склалася в Одеській області. Як повідомила компанія «Укренерго», через значні пошкодження енергооб'єктів регіону відновлення планової схеми живлення регіону потребує більше часу, ніж раніше. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив на засіданні уряду, що під час 13-ї ракетної атаки окупантів постраждали п'ять електропідстанцій по всій країні. Дві з них розташовані в Одеській області. Нагадаємо, компанія ДТЕК «Одеські електромережі» раніше повідомила, що щонайменше до кінця січня в регіоні діятимуть екстрені відключення електроенергії. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||









