В Одеській області знищили весь дуст із радянського могильника
447 тонн небезпечного для людей і довкілля інсектициду ДДТ із могильника біля Хаджибейського лиману знищили в спеціальній печі. Про ліквідацію всіх хімікатів з організованого ще 1979 року сховища повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
«Одеська область — перший регіон в Україні, який повністю позбувся пестицидів радянських часів», — заявив він. Нагадаємо, цей дуст перевозив суховантаж «Моздок», який затонув в одеській затоці 1972 року. Отруйний вантаж вдалося підняти з дна і скласти в могильник, де хімікати пролежали понад 40 років. Ліквідувати це сховище планували вже давно.
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Так от чому в місті був сморід дуста! А писали, що це від великої температури повітря! Кончені брехуни!
Відповісти
|
 |
Ще якийсь Кузьма Прудков казав:«Не вірь, написаному»!
Відповісти
|
 |
Хотелось бы узнать, чем дуст «радянських часів» отличается от демократического дуста. И если дело только в сроке годности, то почему медлили с уничтожением? Что касается Моздока — известная была история. Мачты ещё пару лет из воды торчали. По-моему, напротив Дельфина. Или Отрады?
Відповісти
|
 |
Ничем. Говно оно всегда говно. Посмотри в зеркало :)
Відповісти
|
 |
Иди, лошадь, сказал Остап. Не твоего ума это дело. (Ильф и Петров).
Відповісти
|
 |
Что вы испытываете, ковыряя в носу? Наслаждение или тоску? Илья Ильф
Відповісти
|
 |
гарна новина, скілько бід приніс ця схована отрута біля Алтестова ще там був родник при дорозі, та багато людей пили воду, в яку могли потрапити забруднені підземні води та кількість хворих на канцер з цієї місцевості було завелико остані років тридцать
Відповісти
|
 |
Так ты ещё и на фсб працюешь, постреленок?
Відповісти
|
 |
А пеленгас? Более чем 15 лет эта рыба с лимана имела запах дуста
Відповісти
|
 |
эта рыба была сразу со специями, полуфабрикат
Відповісти
|
 |
От, цікаво, куди саме везли цей вантаж ДДТ? Здається мені, що у 1972 році більшість країн світу вже заборонили його використання?
Відповісти
|
 |
Груз был на Вьетнам, Хайфон. А дустом собирались травить наших нынешних спонсоров и кураторов — обамцев. Война тогда была.
Відповісти
|
 |
Да вот совки обосрались, как обычно и потравили своих же. А спонсоры и кураторы успешно выжигали агентом Оранж таких как ты — коммуняк :)
Відповісти
|
 |
Та ты шо??? Успешно? А почему тогда удрали из Вьетнама, сверкая пятками? А совки, значит, обклались? Сделали из двух Вьетнамов один ла и правят скоро как полвека.
Відповісти
|
 |
Но ведь ты, старый совок, не будешь отрицать, что посудина с дустом потонула в совецком порту, самого ссср уже и в помине нет. Так что, в долгосрочной перспективе Штаты выиграли :)
А теперь ответь: откуда такие познания о зоне?
Відповісти
|
 |
Зря сожгли. Надо было посыпать этим дустом московский кремль и все путинские резиденции.
Відповісти