|
17 серпня 2023, 20:04 Читать на русском
В Одеській області «Жигулі» впали в озеро: пасажир загинув, ще двоє людей у лікарніЛегковий ВАЗ вилетів із дороги в урвище і впав в озеро Сасик біля села Борисівка в Татарбунарській громаді ввечері 16 серпня. У поліції повідомили, що внаслідок ДТП загинув 31-річний пасажир машини. 40-річного водія та 26-річного пасажира госпіталізовано з різними травмами. Аварія сталася через те, що автомобіліст не впорався з керуванням. У нього взяли тест на алкогольне сп'яніння. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
"Я ничего не делал. Вячеслав самый молодой из банды ТЦК-шников. 2000 года рождения. Адвокат использовал это в качестве аргумента, чтобы попытаться смягчить меру пресечения.
Свою вину Вячеслав не признает. Служит стрелком роты охраны Пересыпского РТЦК. Не женат. Родом из села из Одесской области.
На суде прозвучало, что он "вчиняв активну роль". Также знал места пребывания и адрес потерпевшего. В зале второй обвиняемый по делу ТЦК Вячеслав А.
Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||









