|
15 грудня 2022, 12:02 Читать на русском
В Одеську область привезли три потужні генератори від уряду ЯпоніїТри потужні генератори з партії допомоги енергосистемі України, надісланої урядом Японії, 15 грудня прибули в Одеську область. В обласній військовій адміністрації повідомили, що генератори поставили за лінією підтримки ООН. «Одеська обласна військова адміністрація продовжує забезпечувати райони та громади, установи та організації критичної інфраструктури альтернативними джерелами електроенергії. Зокрема, ми звертаємося по допомогу й до багатьох наших міжнародних партнерів. На одне з таких звернень відгукнулися в управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні», — зазначив перший заступник голови Одеської ОВА Борис Волошенков. Він подякував Японії за підтримку і зазначив, що в регіоні ще залишається велика потреба в генераторах для забезпечення стабільної роботи інфраструктури та соціальних об'єктів у зимовий період. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
|
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||



















