|
15 вересня 2022, 15:14 Читать на русском
У росії впала гіперзвукова ракета “Кинджал”, якою хотіли вдарити по Кривому РогуГіперзвукова ракета «Кинджал» впала у Туркменському окрузі Ставропольського краю рф. Інцидент стався 14 вересня поблизу села Кендже-Кулак, повідомляє Мілітарний з посиланням на ставропольського губернатора Володимир Владіміров, який оприлюднив фото з місця події. За інформацією російського телеграм-каналу Baza, від вибуху «Кинджалу» постраждало шість людей: один пожежник і п’ятеро цивільних, які прийшли подивитися на місце пригоди. Це свідчить про те, що ракета здетонувала через певний час після падіння. Російські медіа просувають версію, що у Ставропольському краю упав безпілотник Ту-141. Однак залишки на місці вибуху не дають підтвердження цій версії. На фото та відео не видно жодного характерного елементу для Ту-141 «Стриж».
OSINT-дослідники висунули кілька версій того, яка саме ракета впала на російську територію. Користувач Twitter Lota звернув увагу на подібність залишків ракети до гіперзвукового ракетного комплексу Х-47м2 «Кинджал».
За інформацією голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка, 14 вересня росіяни ударили по Кривому Рогу саме за допомогою ракетного комплексу «Кинджал». А місце падіння ракети знаходиться на відстані 200 км від бази носіїв «Кинджала» МиГ-31 в Актюбінську. Населений пункт міг знаходитися на траекторії руху ракети Х-47м2, яку російський МиГ-31 можливо запустив з акваторії Каспійського моря. Х-47м2 «Кинджал» — російський гіперзвуковий авіаційний ракетний комплекс. За габаритами та зовнішнім виглядом ракета комплексу «Кинджал» подібна до балістичних ракет ОТРК «Искандер». Максимальна швидкість ракети – 10 М. МиГ-31 здатний нести 1 ракету і вражати цілі на відстані до 2000 км. Аналітики Informnapalm висловили гіпотезу, що у Ставропольському краю упала ракета П-800 «Оникс». Адже зовнішній вигляд її головної частини дуже схожий на залишки головної частини ракети, яку росіяни «приземлили» на своїй території. Серед кораблів Каспійської флотилії ВМФ РФ справді є кораблі-носії цього ракетного комплесу, але максимальна заявлена дальність стрільби цієї ракети 800 км. З більшості точок акваторії Каспійського моря за допомогою «Оникс» неможливо дістати до території України. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Большая рокировка: детский центр в Одессе «выселили» ради Пенсионного фонда
Погода дает добро: школы Одессы возвращаются к обычному обучению
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||












