В Украине могут ввести обязательный экзамен для получения гражданства


Владимир Зеленский отреагировал на петицию о введении обязательного экзамена для получения гражданства Украины, которая набрала более 26 тысяч голосов.

Президент поручил премьер-министру Денису Шмыгалю проработать этот вопрос.

Об этом сообщили в пресс-службе Офиса президента.  

«Вопрос о введении обязательного экзамена для получения гражданства Украины потребует законодательного урегулирования»,- заявил Зеленский в своем ответе.

Петицию о введении обязательного экзамена для получения гражданства подал Виталий Капустян в мае этого года. Предложение поддержали 26 578 украинцев.


СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ!


Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter


Новости по этой теме:


Реклама



Неравнодушный
Це треба було робити ще в 1991 році. Запізнюємося на десятиліття.
   Ответить    
Комментарий получил много негативных оценок посетителей

addvokadd
Кому поручить? Шмыгалю? Шо они там курят?
   Ответить    
Glaykoma
Glaykoma 11 июля 2022, 17:02     -1      
І ворог хитрий доньку проти мати нацькував.І лютий перевертень розворотів тіла і душі.З рідной домівки вітер нас отруєний погнав.Щоб на чужбині нас зустріли друзі.
   Ответить    
Morgot
Morgot 11 июля 2022, 19:35     +2      
Да у нас не каждый украинец сможет сдать этот экзамен…
   Ответить    
Napalm
Napalm 11 июля 2022, 20:00     +2      
Ты на Велика и Спирта намекаешь?
   Ответить    
Glaykoma
Glaykoma 11 июля 2022, 22:12     -1      
На будь-якому етапі свого життя -людина вирішує свою подальшу долю і насильницьке втручання в його життя,здоров я,фінансове становище,трудову діяльність,приватне життя -повинно каратися законом,якщо я завтра захочу розмовляти іншомовною мовою-я буду  розмовляти і вважаю,що то що корисно для мого здоров я-то і є планом мого подальшого життя.
   Ответить    
 Insider
Разве кого-то насильно в Украину загоняют? Закон для кого написан? Почти во всех странах получение гражданства обязывает знание языка страны.
   Ответить    
Glaykoma
Glaykoma 12 июля 2022, 10:27     -1      
Насильницьке навчання мові або іншим предметам, примусове  сдавання екзаменів- теж являється насильництвом.
   Ответить    
Napalm
Napalm 12 июля 2022, 10:39     -1      
Ты свои смердючие трусы нашла на стометровке, Спиртовая шавка?!
   Ответить    
Glaykoma
Glaykoma 12 июля 2022, 10:39     -2      
В яких краінах вимагають у суді 600грн, щоб написати тільки договір, оформлення-це інша справа, у яких краінах молоденьки працівниці ображають  людей літнього віку, у яких краінах до судів неможливо додзвонитися, у яких краінах суд проходить при відсутності обвинувачувача та постраждалого?Вибачте, моі хитронаврочені судді-ви жуліки.
   Ответить    
Napalm
Napalm 12 июля 2022, 10:41     0      
Спиртовая шавка, не смерди своими смердючим труселями на этом уважаемом сайте!
   Ответить    
Glaykoma
Glaykoma 12 июля 2022, 10:47     -3      
Тому ,мої гарні ,гості міста, іностранці та загарбники-місто-герой  Одеса-вам не радий.
   Ответить    
Napalm
Napalm 12 июля 2022, 11:08     0      
Марш в будку на стометровке, ватная спиртовая шавка!
   Ответить    
Glaykoma
Glaykoma 12 июля 2022, 11:01     -2      
Свої труси я не знайшла не на мойому балконі, ні на вашої надуманої стометрівці.А також бите скло у моєї квартирі,проникнення у мою квартиру,нанесення фізичної шкоди-мені,та матеріальної шкоди-мені.
   Ответить    
Napalm
Napalm 12 июля 2022, 11:09     0      
Не переводи стрелки своими смердючим труселями со стометровки, ватная смердючая шавка!
   Ответить    
Glaykoma
Glaykoma 12 июля 2022, 11:15     -2      
Нехай ваш двометровий амбал-єврейського походження зі своїм «битим «Лексусом«» не ВИМАГАЄ з мене не за психічну шкоду, ні за матеріальну шкоду і скоріше  з підроблеими документами тому що за ним стоять ваші кохані полісмени,завод «Лексус»,адвокати,юристи,судді,прокурори«золоті батони»,і ваш проросійський Труханів.
   Ответить    
Napalm
Napalm 12 июля 2022, 13:05     +1      
Труселя постирай и больше не смерди клонами на этом уважаемом сайте, спиртовая смердючая шавка!
   Ответить    
Glaykoma
Glaykoma 12 июля 2022, 11:33     -2      
Не треба з жителів міста  робити мішень, нездивляючись на ваше високе становище, не треба ховатись за нашими дітьми, я про ректора юридичноі академіі, котрий в дитячому автобусі усівся на самому безпечному місті, повністю заповненому дітьми.
   Ответить    
Glaykoma
Glaykoma 12 июля 2022, 11:39     -2      
Ку-ку, ти де?
   Ответить    
Napalm
Napalm 12 июля 2022, 13:06     0      
Глохни, гермафродитная спиртовая шавка-кукушка!
   Ответить    
Glaykoma
Glaykoma 12 июля 2022, 14:16     -2      
Рашистів я не чую, крім Нахална.
   Ответить    
Napalm
Napalm 12 июля 2022, 14:24     +1      
Потому что твои труселя смердят после клиентов,  Спиртовая шавка!
   Ответить    
   Правила