В Волчанске около 400 российских солдат попали в окружение и сдаются защитникам города
Около 400 российских солдат оказались отрезаны от других подразделений оккупационной армии во время боев в Волчанске на севере Харьковской области.
Как сообщает Forbes, около двух батальонов захватчиков окружены на территории химического завода, куда они прорвались в надежде создать плацдарм для форсирования разделяющей город реки Волчья.
Однако с запада их обошли Силы обороны, отрезав снабжение вражеских штурмовиков на заводе. Российские командиры предприняли несколько попыток пробить коридор к своим, они оказались неудачными. Теперь окруженные враги сдаются десятками.
«Русские окружены здесь, и шансов на эвакуацию или подкрепление нет», — заявил изданию участвующий в боях за Волчанск украинский оператор дронов.
Отмечается, что в обороне Волчанска участвуют воины 82-й отдельной десантно-штурмовой бригады, 36-й отдельной бригады морской пехоты имени контр-адмирала Михаила Белинского, 9-го отдельного стрелкового батальона, а также «Русского добровольческого корпуса».
СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ!
Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter
Масковскіє полюбляють вигадувати ніки з допомогою кримінального сленгу. НАПРИКЛАД «БОТАН». «Корєфан, дружбан, братан». Отаке огидне примітивне словоутворювання у тих істот.
А вот послышался петушиный голосок из московского сортира. Ты, петушок, сидишь в дерьме и номера телефонов по сортирам собираешь, пассионарий ( в смысле, пассивный). Поэтому и тему такую завел.
Ахтунг! После краткосрочного анабиоза активизировались по команде из Космоса два деда -деда Витя и деда Игорь, ветераны медикаментозных виртуальных полетов на Луну.
Козломордые будут уничтожены или сдадутся. Вот фсбшная шавка Игоша пуйлолюбов и активизировался, постит свою затасканную методичку, чтобы ему накапало на бояру, будет Игоша заливать своё кацапское горе.
Хронологія боїв у районі Агрегатного заводу у Вовчанську
Мета публікації уникнути маніпуляцій з боку осіб, які мають таке ж відношення до оперативної обстановки, як ілля ківа до здорового глузду.
Кацап з перших днів боїв за місто зайшов ДРГ на завод, де закріпився щонайменше у кількох корпусах та у головній будівлі. Противник перебуває там більше місяця.
Орієнтовно 20 травня кацапи контролювали прохід на завод через парк Горького. Чи вдавалося перерізати прохід до 1 червня нам невідомо.
Відомо точно, що 1 червня кулеметні розрахунки Сил Оборони взяли під контроль підходи. Ворог доставляє воду та харчі в оточення дронами.
6 червня відбувся наступний прорив ворога на завод у складі 5 чоловік. Добрався лише один.
8 червня на завод проривається вже група у складі 15 чоловік.
13 чи 14 червня проривається ціла МТ-ЛБ з підкріпленням та БК.
Інформація по Вовчанську подавалася і подається із затримкою. Затримка по Агрегатному була, щоб не мотивувати одного невідомого генерала відправляти наші штурмові загони в невиправдані атаки, так як вигідніше ворога тримати у мішку, ніж вибивати.
Забавная ты зверюшка, Витек-Памперс, иногда даже прикольно за тобой понаблюдать. :))
Чем чаще тебя интеллигентные комментаторы макают в дерьмо, тем больше тебя, старого копрофила это возбуждает и ты с радостью начинаешь делиться своими ощущениями, в силу своего идиотизма говоря о себе в 3-ем лице и поплевывая дерьмецом в окружающих. :))
Козломордый московский говнометатель, старый сморчок, дед Ленька МУД АК, Памперс, продолжай сидеть в дерьме и пускать пузыри. Это то, что у тебя получается и нравится тебе.
Памперс, ты старый и нудный имбецил, с интеллектом амебы. :)) С тебя, чмошника, еще можно поприкалываться некоторое время, но ты быстро приедаешься своим однообразием и скудным словарным запасом.
Пока дефективный, будет скучно выдерну тебя из дерьма, чтобы макнуть тебя туда снова. :))
Козломордый Памперс, можно было не сомневаться, что ты выдашь подобный бред. Что, галлюцинации пошли в твоей голове из-за хронического отравления метаном в сортирной яме.
Московит, Памперс Спирт, я же и говорю, там, в Московии, таких шизофреников и деградантов, как ты, пи дор, много. Будут тебя называть братан, корефан. Разговаривать будете, как ты, междометиями и предлогами. Плюс коридорный московитский сленг. Там тебе место. Этааа тваая страаана, Маасковия!
Памперс спирт, идиотина, у тебя фантазии дебила хватает исключительно на брайтон и просроченные сосиски. Чего ты не в родной тебе московии? Жил бы себе там в каком-то бараке в Хабаровске, например. Отличная жизнь. Все паа руски. Стучал бы там на соседей.
Буга-га! Чудова новина!!! Слідчий комітет Росії визнав що ЗСУ збили російський літак далекого радіолокаційного стеження й управління А-50У в лютому 2024 року.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Так Московський суд заочно обрав «запобіжний захід» у вигляді арешту командиру 138 зенітної ракетної бригади Збройних сил України полковнику Миколі Дзяману.
Слідком РФ стверджує, що 23 лютого нібито саме Дзяман віддав наказ знищити літак Повітряно-космічних сил РФ. Там також визнали, що внаслідок аварії було ліквідовано 10 членів екіпажу російського військового літака.
Ранок четверга, 13 червня, в Росії розпочався з того, що Московська біржа зупинила торги доларом США і євро, а також гонконзьким доларом, який прив’язаний до американської валюти. Усе через санкції Сполучених Штатів, до яких також долучилася Велика Британія.
12 червня Міністерство фінансів США розширило обмеження щодо Росії. У чорний список (SDN) потрапили десятки фізичних і юридичних осіб, серед яких опинилася Московська біржа та її дочірня структура – Національний кліринговий центр, який є посередником у валютних операціях на біржі.
Як тільки торги доларом і євро зупинилися, рубль почав сипатися. Вартість американської валюти підскочила з 90 до 120, а подекуди й до 200 рублів. До 15% знизилася вартість акцій Мосбіржі, скоротилися й індекси як Московської біржі, так і РТС. Технічний аналіз спеціалізованих інвестиційних майданчиків радить активно їх продавати.
Центробанк РФ твердо й чітко заявив, що паніки немає. Утім, аналітики вже прогнозують росіянам повернення у лихі 90-ті, а також повну залежність від китайського юаня. Якщо в травні його частка торгів на Мосбіржі складала 54%, то нині – це основна валюта біржових торгів.
Велика депресія у США розпочалася з так званого Чорного четверга – біржового краху в жовтні 1929 року. Чи зможе нинішній четвер стати чорним для Росії?
БізнесЦензор розбирався у можливих наслідках нових санкцій США, на запровадження яких знадобилося 10 років.
Нічого особистого, тільки бізнес
Ізоляцію Росії від доларової системи, а саме це зараз і відбувається, розглядала ще адміністрація Барака Обами в 2014 році після анексії Криму.
Запровадження жорстких обмежень підтримували ті, хто був добре ознайомлений із ситуацією в Україні: помічниця держсекретаря з європейських справ Вікторія Нуланд і посол США в Україні Джеффрі Паєтт.
З обережністю до ініціативи ставилися профільні чиновники: міністр фінансів США Джек Лью, торговий представник США Майкл Фроман і радниця президента з питань світової економіки Керолайн Аткінсон.
На бік обережних пристав також американський бізнес. У Білому домі та Конгресі представники Торгової палати США, Національної асоціації промисловців та Американо-російської ділової ради проводили тоді відповідні зустрічі, закликаючи до зваженого підходу.
Зрештою вони й перемогли – Обама вдався до поетапних санкційних кроків, нарощуючи оберти, не ризикуючи крихкою економікою по обидва боки Атлантики.
«Вони грають з нами, – казав про росіян у квітні 2014 року сенатор-республіканець, член Комітету з міжнародних відносин Боб Коркер. – Ми продовжуємо спостерігати за тим, що вони роблять, і намагаємося на це реагувати. Але здається, що так ми створюємо політику, яка надто спізнюється, щоби бути корисною».
Україна хоч і була тоді на порядку денному, проте не сильно захоплювала керівництво Сполучених Штатів. Барак Обама казав, що американців більше хвилює власна економіка та справи, ближчі до свого дому. На брифінгах же з радістю розповідав про реформу охорони здоров’я, а не про безпекову ситуацію в Європі.
Непокаране зло завжди множиться. Уже тоді в американському політикумі були побоювання, що Путін не зупиниться на Кримі. Тактика поміркованого економічного тиску попри всі розрахунки не спрацювала, що дало Росії змогу накопичити ударний потенціал для вторгнення і закріплення на Донбасі, а за 10 років – повномасштабної агресії проти України.
Нинішні жорсткіші кроки Білого дому аналітики пов’язують з прийдешніми президентськими виборами, на яких 81-річний Джо Байден має непевні шанси.
Такими ж непевними поки здаються і наслідки нових санкцій. Ще в березні 2022 року, коли Байден оголошував перший після початку повномасштабної війни в Україні раунд фінансових обмежень, він заявив, що «внаслідок цих безпрецедентних санкцій рубль майже одразу перетворився на камінці». Але з часом виявилося, що рубль і російська економіка все ще на плаву. Ба більше, вона розвивається через нарощування військових витрат. Хоча й це зрештою може зіграти з країною-агресоркою злий жарт.
У чому суть санкцій проти Московської біржі
До 13 червня 2024 року банки, а також інші учасники торгів подавали на біржу різні типи заявок, щоби купити або продати валюту. Розрахунки відбувалися щодня за результатами торгової сесії о 19:20 за московським часом.
Для цього у Національного клірингового центру були відкриті кореспондентські рахунки під кожну валюту в банках за кордоном. Угоди укладалися саме з кліринговим центром, як посередником, а не напряму між продавцями та покупцями валюти.
Валютні торги на Московській біржі були для Центробанку РФ індикатором для визначення офіційного курсу долара та євро.
Через санкції Національний кліринговий центр більше не може бути посередником біржових угод з доларом і євро. Оскільки ця структура Московської біржі як
33-летнего военнослужащего, завербованного российской разведкой, разоблачили во время подготовки атаки на украинские комплексы "Нептун". Он должен был передать координаты охраняемого подразделения для удара дронами и ракетами.