|
15 вересня 2022, 18:05 Читать на русском
Велосмугу біля залізничного вокзалу Одеси відокремили делініаторами (фото, відео)Ділянку велосмуги на Середньофонтанській вулиці між Пироговською та Привокзальною площею відокремили від решти проїжджої частини спеціальними стовпчиками — делініаторами, повідомляє кореспондент «Думської». Нова ділянка закінчується пандусом, через який можна перетнути кут Куликова поля, щоб потім потрапити на Італійський бульвар на вулицю Лейтенанта Шмідта. За словами керівника транспортної комісії міської ради Петра Обухова, нововведення не дозволять паркуватися на велосмузі автохамам та убезпечать любителів двоколісного транспорту. «Я сам пробував проїхати цю ділянку, і перехрестя Пироговської та Середньофонтанської викликало відчуття небезпеки, — зазначив Обухов. — Тепер, коли там додали розмітку, зробили переїзд, велосипедистам та автомобілістам стане зрозуміліше, де саме їм рухатися». Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: 13 березня: Розкопують могили, моляться лайкою та святкують: відомі одесити - про забобони та п’ятницю 13-го 11 березня: Обговорюють у маршрутках та одеській мерії: що буде з підвищенням вартості проїзду і чому це необґрунтовано |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
В Одессе появились «деревья памяти» в честь погибших военных и мирных жителей (фото)
Пять часов без туалета: житель Одесской области с ДЦП разгромил военкомов в суде и требует компенсации за издевательства
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

















