Вісті Курщини: російські воєнкори повідомляють про знищення третього й останнього мосту через річку Сейм
Третій і останній міст через річку Сейм у Курській області рф знищили українські військовослужбовці в ніч на 19 серпня. Про це повідомляють російські «воєнкори».
Найбільший міст на цій ділянці фронту — у селі Глушкове — Збройні сили України зруйнували вдень 16 серпня, а через день було знищено міст у Званому. Знищення третього мосту створить великі проблеми з логістикою для російських військових, які залишаються між річкою та українським кордоном. Тепер постачати їх можна буде тільки через понтонні переправи.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
міст по фото ще можна накрити листом заліза, і можливо він втримає, на жаль
Відповісти
|
 |
Він не втримає навантаження. Лист металу це як лист алюмінієвої фольги.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Ответки мы, значицца, не боимся.Мосты у нас из стали, уцелевшие блоки ТЕС и трансформаторы АЭС укрыты бэгами с песком. Железным куполом наще ПВО защищает всю страну и ни одна ракета не прорвется. Слабоумие и отвага.
Відповісти
|
 |
Ви, напевно, не в курсі. За час повномасштабної війни, по Україні, кремлівськими терористами було випущено тисячі ракет та безпілотників. Ні, не боїмося.
Відповісти
|
 |
Потуги ваты защитить паРашу от ударов бесполезны. паРаша без ударов по ней только больше будет разрушать Украину, а потому надо разрушить кацапам экспорт нефти и без нефтебаксов паРаша сдуется.
Відповісти
|
 |
Миша н це московська миша коллаборантка. Вона звиздить про якусь типа атветку, коли немає ніякого принципу « атвєток» в разі московитів.
Відповісти
|
 |
Вы путинисты любую атаку на мирных украинцев называете «ответками» Только ответка это именно курск. А не Донбасс, Крым или херсонщина. Курск это и есть ответка. Запоздалая жалко.
Відповісти
|
 |
У ГУР розповіли про наслідки кібератаки на розробника ядерних боєприпасів у Росії
Вчора, 23:03
Отриману інформацію українські розвідники вивчають й аналізують Фото: depositphotos.com
Кібератака, яку фахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України здійснили на сервери російської компанії інтернет-провайдера «Вега», є потужним ударом по самій структурі й іміджу федерації. Про це заявив представник ГУР МО Євгеній Єрін 18 серпня в ефірі національного телемарафону, його транслював канал «Рада».
За його словами, ідеться, зокрема, про атаку на підприємство, котре розробляє ядерні боєприпаси країни-агресора Росії, унаслідок якої українські розвідники дістали «багато різноманітної інформації», котру вивчають й аналізують.
«Це й особисті бази даних працівників, і службова інформація, також інформація, яка може пролити певне світло щодо можливих шляхів обходження санкцій. [
] Скажімо так, що певна інформація в цьому напрямі можливо допоможе зробити так, щоб унеможливити їхні шляхи обходження санкцій», – повідомив Єрін.
Окрім того, представник ГУР зазначив, що низка російських підприємств залишилася без зв'язку, що на певний час обмежує діяльність російських окупантів і позбавляє можливості розвивати свою агресивну політику.
Відповісти
|
Правила
|
| 23 серпня |
| 22:00 | Агент РФ у лавах Нацгвардії, візит французького фрегата, кумедний процес щодо LEGO в Одесі: що обрали читачі «Думської» на тижні, що минає |
| 20:11 | Справи не фонтан: чергове одеське КП викрили у фіктивному працевлаштуванні заради бронювання від мобілізації 10 |
| 19:01 | Данина з тютюнових кіосків та Land Rover дружини: в Одесі арештували двох поліцейських, які обкладали поборами місцеву торгівлю 6 |
| 17:18 | Продовжують воювати проти мирних жителів: під Одесою ворог атакував приватний будинок (фото) |
| 16:51 | Одеський та київський гумор в одному купе: у Музкомедії покажуть нову комедію (на правах реклами)  14 |
| 15:24 | Рекордні прапори України та Надії: родини полонених і зниклих безвісти захисників пройшли центром Одеси (фото, відео)  4 |
| 13:58 | Напад на пасажирський поїзд в Одеській області: росіяни навмисно хотіли вбити цивільних (фото)  5 |
| 12:09 | 35 метрів Незалежності: Потемкінськими сходами пронесли гігантський прапор України, а Дюка одягли у вишиванку (фото, відео)  6 |
| 11:42 | У передмісті Одеси відкрили пам’ятник штопору та закопали під ним пляшки з вином (фото) 3 |
| 09:47 | На Одещині російські дрони завдали удару по пасажирському поїзду та житловому будинку  5 |
| 08:12 | Басейн, власна каплиця та фрески на біблійні сюжети: колишнє російське консульство в Одесі продають за 5,5 млн доларів (фото) |
| 22 серпня |
| 22:26 | Оркестр військової академії, панахида та карта України з лампадок: у центрі Одеси вшанували пам’ять загиблих захисників (фоторепортаж)  3 |
| 20:33 | Одеська будівельна академія стала базовим університетом президентської ініціативи Living Lab (суспільство) 2 |
| 17:15 | Денний удар ворога по Одеській області: постраждали троє людей, зокрема 16-річна дівчина 3 |
| 14:47 | Масована атака на Одеський район: є приліт, на місці видніється стовп диму 18 |
Статті:
17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
17:06
Летят в сторону Доброслава
17:00
Пивденное/Беляры шахеды
16:36
Что творится в одесской полиции?В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше
13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше
|