|
20 грудня 2023, 20:23 Читать на русском
Самобуд у центрі Одеси: мерія забороняє, власник продовжує роботи (відео)У дворі на Ольгіївській, 21 робітники, як ні в чому не бувало, продовжують зводити третій поверх самобуду. Місцеві жителі поскаржилися «Думській», що нещодавні заяви начальника міського управління державного архітектурно-будівельного контролю Олександра Авдєєва про зупинення робіт та навіть демонтаж частини незаконної конструкції не вплинули на наміри забудовника. «Незважаючи на красиві заяви Авдєєва, будівництво йде повним ходом, на третьому поверсі зварюють арматуру. Робітники огризаються, що це для того, щоб нібито діти не падали», — розповів нам мешканець будинку, біля вікон якого продовжуються роботи. Нагадаємо, під час нещодавнього рейду представники ДАБК виявили порушення висотності будинку, що виріс у дворі, проте їх не збентежило перевищення його допустимої площі. Нагадаємо, будівля виросла з маленької прибудови. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: 15 листопада 2023: Жителі одеської Слобідки вийшли з плакатами до мерії: вони проти депутатського будівництва у сквері (фото) 4 липня 2023: В Одеській міськраді не знайшлося жодного відмінника: Комітет виборців України підбив підсумки атестації 6 квітня 2023: В Одесі знесли незаконну прибудову до прибудови (фото) 21 лютого 2023: В Одесі на Фонтанській дорозі демонтували нахаббуд (фото) |
Статті:
В мэрии новое назначение. По данным наших источников, вице-мэром стал генерал-майор СБУ Владимир Крыленко.
Он из Николаева. Последние пять лет на пенсии. По образованию он экономист, доктор экономических наук, профессор. В настоящее время занимает должность проректора Национального университета кораблестроения имени адмирала Макарова. Имеет Почетное отличие Одесского городского головы «Благодарность» (2008), Почетное отличие Николаевского городского головы «За заслуги перед городом Николаев» (2016), орден «За заслуги» III степени (2018). Читать дальше Всего в Одессе за последний период выпало 17 см снега, к утру осталось около 4 см. Читать дальше В Одессе развернуты дополнительные палатки для обогрева:
Продолжают работать Пункты незламності, установленные вчера: Читать дальше На Таирова удалось запустить котельные. В квартирах становится теплее.
Как у вас? Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||









